تاریخ: ۱۳:۰۶ :: ۱۳۹۵/۰۳/۰۴
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت ، مهرداد میناوند در مورد اینکه گفته می‌شود علیرضا مرزبان با پیشنهاد مستقیم علی کریمی سرمربی خونه به خونه شده است، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: در فوتبال ایران معمولاً بعضی از خبرها طور دیگری انعکاس داده می‌شود. من، علی کریمی و مسئولان باشگاه خونه به خونه در مورد انتخاب […]

به گزارش مازند اسپرت ، مهرداد میناوند در مورد اینکه گفته می‌شود علیرضا مرزبان با پیشنهاد مستقیم علی کریمی سرمربی خونه به خونه شده است، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: در فوتبال ایران معمولاً بعضی از خبرها طور دیگری انعکاس داده می‌شود. من، علی کریمی و مسئولان باشگاه خونه به خونه در مورد انتخاب سرمربی با یکدیگر صحبت کردیم و در نهایت انتخاب مرزبان یک تصمیم جمعی بود. قطعاً این انتخاب توسط یک نفر صورت نگرفت.

«فکر می‌کنم خونه به خونه فصل آینده می‌تواند شرایط بهتری داشته باشد»، وی با بیان این جمله ادامه داد: به‌هر حال مرزبان در فصل گذشته، چند هفته مانده به پایان لیگ پیکان را به لیگ برتر آورد و کارنامه خوبی داشت. او از لحاظ فنی مربی خوبی است و امیدوارم که بتوانیم در فصل آینده اشتباهات فصل قبل را به حداقل رسانده و به لیگ برتر صعود کنیم. مطمئناً امسال شرایط تیم ما فرق خواهد کرد و هر فردی می‌داند که در چه جایگاهی قرار دارد.

مدافه – هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس همچنین در مورد شرایط این تیم اظهار داشت: این تیم فصل را به‌خوبی به پایان رساند و شایسته قهرمانی بود. برای پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بازیکنان خوبی بگیرد.

پاسخی بگذارید