تاریخ: ۱۴:۳۷ :: ۱۳۹۵/۰۲/۳۰
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت ؛ سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ برنامه مسابقات هفته نهم تا سیزدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور فصل ۹۶-۹۵ به شرح زیر خواهد بود. هفته نهم – دوشنبه ۱۷ خرداد ۹۵: مقاومت گلساپوش یزد – خزر رودسر / ساعت ۲۱:۳۰، سلمان محمودآباد یزد برسام اردکان – پدیده کاسپین / ساعت ۲۱:۳۰، آزادی […]

به گزارش مازند اسپرت ؛ سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ برنامه مسابقات هفته نهم تا سیزدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور فصل ۹۶-۹۵ به شرح زیر خواهد بود.

هفته نهم – دوشنبه ۱۷ خرداد ۹۵:
مقاومت گلساپوش یزد – خزر رودسر / ساعت ۲۱:۳۰، سلمان محمودآباد یزد
برسام اردکان – پدیده کاسپین / ساعت ۲۱:۳۰، آزادی اردکان
پارس جنوبی – لسمان مروارید / ساعت ۲۱:۳۰، پارک ساحلی بوشهر
شهید جهان نژادیان آبادان – موج گناوه / ساعت ۲۱:۳۰، نفت آبادان
مقاومت تیران – یاران مبارکه / ساعت ۲۱:۳۰، تختی تیران
ملوان بندر گز – شهرداری تبریز / ساعت ۲۱:۳۰، امام رضا (ع) بندر گز
هفته دهم – یکشنبه ۲۳ خرداد ۹۵:
پدیده کاسپین – قوی سپید انزلی / ساعت ۲۱:۳۰، داراب ساری
خزر رودسر – پارس جنوبی / ساعت ۲۱:۳۰، شهرداری رودسر
موج گناوه – برسام اردکان / ساعت ۲۱:۳۰، شهدا گناوه
لسمان مروارید – مقاومت تیران / ساعت ۲۱:۳۰، سیروس قایقران انزلی
شهرداری تبریز – شهید جهان نژادیان آبادان / ساعت ۲۱:۳۰، پارک صنعت تبریز
یاران مبارکه – ملوان بندرگز / ساعت ۲۱:۳۰، شهدا مبارکه
هفته یازدهم – جمعه ۲۸ خرداد ۹۵:
پارس جنوبی – مقاومت گلساپوش یزد / ساعت ۲۱:۳۰، پارک ساحلی بوشهر
قوی سپید انزلی – موج گناوه / ساعت ۲۱:۳۰، سیروس قایقران انزلی
مقاومت تیران – خزر رودسر / ساعت ۲۱:۳۰، تختی تیران
برسام اردکان – شهرداری تبریز / ساعت ۲۱:۳۰، آزادی اردکان
ملوان بندرگز – لسمان مروارید / ساعت ۲۱:۳۰، امام رضا (ع) بندرگز
شهید جهان نژادیان آبادان – یاران مبارکه / ساعت ۲۱:۳۰، نفت آبادان
هفته دوازدهم – چهارشنبه ۲ تیر ۹۵:
موج گناوه – پدیده کاسپین / ساعت ۲۱:۳۰، شهدا گناوه
مقاومت گلساپوش یزد – مقاومت تیران / ساعت ۲۱:۳۰، سلمان محمودآباد یزد
شهرداری تبریز – قوی سپید انزلی / ساعت ۲۱:۳۰، پارک صنعت تبریز
خزر رودسر – ملوان بندر گز / ساعت ۲۱:۳۰، شهرداری رودسر
یاران مبارکه – برسام اردکان / ساعت ۲۱:۳۰، شهدا مبارکه
لسمان مروارید – شهید جهان نژادیان آبادان / ساعت ۲۱:۳۰، سیروس قایقران انزلی
هفته سیزدهم – سه شنبه ۸ تیر ۹۵:
مقاومت تیران – پارس جنوبی / ساعت ۲۱:۳۰، تختی تیران
پدیده کاسپین – شهرداری تبریز / ساعت ۲۱:۳۰، داراب ساری
ملوان بندر گز – مقاومت گلساپوش یزد / ساعت ۲۱:۳۰، امام رضا (ع) بندرگز
قوی سپید انزلی – یاران مبارکه / ساعت ۲۱:۳۰، سیروس قایقران انزلی
شهید جهان نژادیان آبادان – خزر رودسر / ساعت ۲۱:۳۰، نفت آبادان
برسام اردکان – لسمان مروارید / ساعت ۲۱:۳۰، آزادی اردکان

پاسخی بگذارید