تاریخ: ۷:۴۱ :: ۱۳۹۵/۰۲/۲۸
نام نویسنده: sobhan

  سرمربی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین گفت: حضور در فینال رقابت‌های تپانچه خفیف تورنمنت آلمان دستاورد مهمی برای تیراندازان کشورمان در این ماده بود.   به گزارش مازند اسپرت حسین امیری، سرمربی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین کشورمان درباره عملکرد تیراندازان کشورمان در رقابت‌های بین‌المللی آلمان گفت: نتایج خوبی در این مسابقات گرفتیم و به […]

 

خبرگزاری فارس: حضور در فینال رقابت‌های تپانچه خفیف تورنمنت آلمان دستاورد مهمی بود

سرمربی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین گفت: حضور در فینال رقابت‌های تپانچه خفیف تورنمنت آلمان دستاورد مهمی برای تیراندازان کشورمان در این ماده بود.

 

به گزارش مازند اسپرت حسین امیری، سرمربی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین کشورمان درباره عملکرد تیراندازان کشورمان در رقابت‌های بین‌المللی آلمان گفت: نتایج خوبی در این مسابقات گرفتیم و به دلیل حضور برترین تیراندازهای دنیا فرصت خوبی در اختیار داشتیم که توانمندی‌های خود را بیشتر در معرض محک قرار دهیم.

وی افزود: علاوه بر ماده تپانچه بادی ۱۰ متر که در آن مدعی هستیم، در رقابت‌های تپانچه خفیف ۵۰ متر نیز ۳ نماینده کشورمان به فینال راه یافتند که تاثیر روانی زیادی بر رقیبان داشت و به تقویت روحیه ملی‌پوشان خودمان نیز کمک کرد. از شهریور سال گذشته و پس از جام جهانی استرالیا، تورنمنت آلمان اولین مسابقه برون‌مرزی ما بود و از این رو پس از گذشت این مدت زمان، فرصت خوبی بود تا نقاط ضعف و قوت را شناسایی کنیم و در مدت باقی مانده با حداکثر آمادگی به ریو اعزام شویم.

سرمربی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین گفت: عملکرد بانوان در ماده تپانچه ۱۰ متر P2 بسیار خوب بود و باید این نکته را مد نظر داشت که ساره جوانمردی از قهرمان پیشین پارالمپیک لندن پیشی گرفت و توانست نشان طلا را از آن خود کند. عالیه محمودی برنز گرفت و سمیرا ارم نیز فاصله کمی تا سکو داشت. البته نتیجه در این مسابقات مطرح نبود و بیشتر به دنبال یافتن نقاط ضعف و قوت بودیم. در بخش تفنگ نیز خدابخشی در ماده اصلی خود، R4 عملکرد خوبی داشت و در فرصتی که تجهیزات وی را تکمیل کردیم برای رفع نواقص تلاش می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی در پایان اعلام کرد: پس از بازگشت و در اولین مرحله تمرینات به دنبال تغییراتی در شیوه‌های تمرینی هستم و امیدوارم با تجربه مسابقات آلمان و در فاصله پیش رو تا بازی‌های پارالمپیک ریو، با نهایت آمادگی راهی این مسابقات شویم.

تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین کشورمان با کسب ۵ نشان، ۴ طلا و یک برنز، از رقابت‌های جهانی تیراندازی آلمان به میهن بازگشت./فارس

پاسخی بگذارید