تاریخ: ۱۶:۲۱ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۸
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازنداسپرت دراولین بازی پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران تیم استقلال تهران موفق شد با نتیجه دو بر یک تیم سیاه جامگان مشهد را در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد شکست دهد. هر دو گل استقلال تهران را سجاد شهباز زاده در دقایق ۳۷ و ۷۷ و تک گل سیاه جامگان را علیررضا نقی […]

به گزارش مازنداسپرت دراولین بازی پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران تیم استقلال تهران موفق شد با نتیجه دو بر یک تیم سیاه جامگان مشهد را در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد شکست دهد.

هر دو گل استقلال تهران را سجاد شهباز زاده در دقایق ۳۷ و ۷۷ و تک گل سیاه جامگان را علیررضا نقی زاده در دقیقه ۶۴ به ثمر رساندند.

نیمه نخست دیدار تیم های فوتبال سیاه جامگان و استقلال از هفته نخست لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه ثامن مشهد با نتیجه تساوی یک بر صفر به سود استقلال تهران به پایان رسید.

دو تیم در نیمه نخست بازی تهاجمی را از خود به نمایش گذاشتند و نخستین موقعیت مسلم گلزنی در پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران را محسن کریمی بازیکن تازه وارد استقلال در دقیقه ۸ از دست داد.

پس از این موقعیت بازیکنان سیاه جامگان رفته رفته صاحب توپ و میدان شده و توانستند چندین بار دروازه سید مهدی رحمتی را با خطر روبه رو کنند.

استقلالی ها نیز چندین موقعیت مسلم گلزنی برروی دروازه سیاه جامگان ایجاد کردند تا در دقیقه ۳۷ این مسابقات سجاد شهباززاده موفق شد برروی سانتر زیبای آرش برهانی با ضربه سر دروازه سیاه جامگان را باز کند. این گل نخستین گل لیگ پانزدهم بود.

استقلالی ها پس از این گل از غافلگیری سیاه جامگان بهره برده و موقعیت های خطرناکی را برروی دروازه این تیم ایجاد کردند.

برای استقلال در نیمه نخست، سید مهدی رحمتی، روزبه چشمی،محمدرضا خرسندنیا، امین حاج محمدی، میثم مجیدی، امید ابراهیمی، جاسم کرار،جابر انصاری، سجاد شهباززاده، محسن کریمی و آرش برهانی به میدان رفتند.

همچنین برای سیاه جامگان نیز محسن فروزان، امیر تیزرو، میثم حسینی، سالار افراسیابی، سعید مهدی پور، یوانوویچ، احمد کامدار، محسن دلیر، رضا عنایتی، مصطفی احمدی، پیمان میری به میدان رفتند.

نیمه دوم را نیز دو تیم به مانند نیمه نخست، بازی را کاملا تهاجمی آغاز کردند و هر دو تیم در دقایق مختلف موقعیت های گلزنی را برای تیم خود خلق کردند.

اولین کارت زرد پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال را کاپیتان آبی پوشان سید مهدی رحمتی در دقیقه ۵۱از آن خود کرد.

در دقیقه ۵۷ بازی اشتباه امیر تیزرو در دادن پاس اشتباه با ضربه سر به فروزان دروازه بان سیاه جامگان امکان باز شدن دروازه خودی پیش آمد که خود امیر تیزرو توپ را در آستانه ورود به دروازه از آن خارج کرد.

علیرضا نقی زاده بازیکن تعویضی سیاه جامگان با همکاری رضا عنایتی گل مساوی این تیم را در دقیقه ۶۴ به ثمر رساند.

ضربه پای چپ محسن دلیربازیکن سیاه جامگاه از جناح راست با دفع مهدی رحمتی در دقیقه ۷۳ به کرنر رفت.

فرصت تک به تک سید محسن کریمی بازیکن استقلال تهران برابر فروزان در دقیقه ۷۴ بازی از دست رفت در حالی که مدافعان سیاه جامگان به امید آفساید ایستاده بودند.

از نکات قابل توجه این مسابقه حضور محسن فروزان، رضا عنایتی و میثم حسینی بازیکنان سابق استقلال در ترکیب سیاه جامگان بود.

در دقیقه ۸۲ رضا عنایتی از بازی خارج و حسین زا مهرانی به جای ایشان وارد زمین شد .عنایتی بازوبند کاپیتانی را برای ادامه مسابقه به محسن فروزان دروازه بان سیاه جامگان سپرد.علیرضا رمضانی نیز در دقیقه ۸۵ جای آرش برهانی را در زمین گرفت.

۴ دقیقه وقت اضافه مسابقه تیم فوتبال سیاه جامگان حملات خود را برای به تساوی کشاندن بازی بر روی دروازه استقلال تهران شدت داد که با سوت داوراین دیدار با همان نتیجه دو بر یک به سود استقلال تهران در ورزشگاه ثامن الائمه خاتمه یافت./ایرنا

پاسخی بگذارید