تاریخ: ۱۸:۰۵ :: ۱۳۹۵/۰۲/۲۶
نام نویسنده: sobhan

  تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران با مجموع ۳ برد و یک باخت ناباورانه عنوان نهم مسابقات جهانی جایزه بزرگ اسپانیا را از آن خود کرد.   به گزارش مازند اسپرت در چارچوب مسابقات شمشیربازی جهانی جایزه بزرگ اسپانیا که در مادرید جریان دارد و در بخش تیمی این رقابت ها امروز تیم ملی اسلحه سابر […]

 

خبرگزاری فارس: تیم اسلحه سابر ایران در رده نهم مسابقات جهانی اسپانیا ایستاد

تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران با مجموع ۳ برد و یک باخت ناباورانه عنوان نهم مسابقات جهانی جایزه بزرگ اسپانیا را از آن خود کرد.

 

به گزارش مازند اسپرت در چارچوب مسابقات شمشیربازی جهانی جایزه بزرگ اسپانیا که در مادرید جریان دارد و در بخش تیمی این رقابت ها امروز تیم ملی اسلحه سابر ایران پس از استراحت در جدول ۳۲ تیمی مسابقات، مقابل فرانسه تیم نهم رنکینگ جهانی و در جدول ۱۶ تیمی اسن رقابت ها به میدان رفت و در رقابتی نزدیک و پایاپای با نتیجه ۴۵ بر ۴۳ متحمل شکست شد.
تیم شمشیربازی اسلحه سابر ایران که با ترکیب مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، فرزاد باهرارسباران و محمد رهبری در مسابقات جهانی جایزه بزرگ اسپانیا شرکت کرده است، با متحمل شدن این شکست ناباورانه از صعود به جمع هشت تیم برتر بازماند و دیدارهای خود را برای کسب رده های نهم تا شانزدهم مسابقات ادامه داد.
شاگردان پیمان فخری در این مرحله از رقابت ها ابتدا لهستان را با نتیجه ۴۵ بر ۲۱ از پیش رو برداشتند سپس مقابل اسپانیا به برتری ۴۵ بر ۳۵ دست یافتند.
بدین ترتیب اخرین دیدار تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران در مسابقات جهانی جایزه بزرگ اسپانیا برای کسب رده نهم این رقابت ها و مقابل تیم گرجستان برگزار شد.
ملی پوشان ایران در این دیدار با نتیجه ۴۵ بر ۲۸ به برتری دست یافتند تا با مجموع ۳ برد و یک باخت عنوان نهم این رقابت ها را از آن خود کنند./فارس

پاسخی بگذارید