تاریخ: ۱۱:۲۰ :: ۱۳۹۵/۰۲/۲۵
نام نویسنده: sobhan

هفته هفتم و آخر نیم فصل نخست لیگ دسته دوم با برگزاری سه دیدار از گروه یک پیگیری شد که طی آن باقرشهر، سورک و گرگان پیروز شدند.   به گزارش مازند اسپرت، هفته هفتم لیگ دسته دوم یادبود مرحوم حسن حسین زاده برگزار شد که در پایان نیم فصل اول این رقابت ها نماینده استان مازندران […]

futsal4هفته هفتم و آخر نیم فصل نخست لیگ دسته دوم با برگزاری سه دیدار از گروه یک پیگیری شد که طی آن باقرشهر، سورک و گرگان پیروز شدند.

 

به گزارش مازند اسپرت، هفته هفتم لیگ دسته دوم یادبود مرحوم حسن حسین زاده برگزار شد که در پایان نیم فصل اول این رقابت ها نماینده استان مازندران در صدر جدول قرار گرفت .

فرخی باقر شهر ۲ – ۰ میلان ساری

جدال حساس میان فرخی و میلان ساری که میتوانست باقرشهری ها را به یک قدمی میهمانشان برساند در حالی سوت خورد که بازی با نهایت استرس و هیجان آغاز شده بود. نیمه نخست حملات دو تیم تنها یک گل در بر داشت تا باقر شهری ها این نیمه را یک برصفر پیروز باشند. اما در نیمه دوم باقر شهر با اداره بازی، نتیجه را حفظ می کرد و ساروی ها از موقعیت هایشان استفاده نمی بردند تا اینکه فرخی گل دوم را به ثمر رساند. پس از این گل میلان دیگر نتوانست خودی نشان دهد تا بازی را با نتیجه دو بر صفر واگذار کند.

شهروند سورک ۵ – ۲ مقاومت مشهد

جدال سورک و مشهد به میزبانی شهروند نوین از مقاومتی های مشهد برگزار شد. این جدال که می توانست سورک را به صدر برساند و مشهدی ها را به رتبه های دوم و سوم سقوط دهد با جدیت دو تیم آغاز شد. نیمه اول را سورکی ها با اقتدار در استفاده از موقعیت ها به سود خود با نتیجه دو بر صفر به اتمام رسانیدند. در نیمه دوم مشهدی ها برای جبران نتیجه پا به میدان گذاشتند اما سورکی ها فاصله را حفظ کرده و بعد از گل های دریافت کرده توپ را به دروازه حریف خود می نشاندند تا نتیجه نهایی این بازی پنج بر دو به سود سورک باشد.

با این نتیجه سورک به صدر جدول رسید و مقاومت به رده دوم سقوط کرد.

 

لیگ دسته دوم گروه یک

رده تیم ها بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
۱ شهروند نوین سورک ۶ ۳ ۲ ۱ ۱۸ ۱۱ ۷ ۱۱
۲ مقاومت شهرداری مشهد ۶ ۳ ۲ ۱ ۱۵ ۱۳ ۲ ۱۱
۳ شهدای جلین گرگان ۶ ۲ ۲ ۲ ۳۱ ۲۷ ۴ ۸
۴ میلان ساری ۶ ۲ ۲ ۲ ۱۷ ۱۵ ۲ ۸
۵ فرخی باقر شهر ۶ ۲ ۱ ۳ ۱۷ ۲۱ ۷
۶ نوین کشاورز فریمان ۶ ۲ ۱ ۳ ۱۵ ۱۹ ۷
۷ پیمان شاهرود ۶ ۱ ۲ ۳ ۱۲ ۱۹ ۵

پاسخی بگذارید