تاریخ: ۲۱:۱۷ :: ۱۳۹۵/۰۲/۲۵
نام نویسنده: sobhan

ملی‌پوش ۵۵- کیلوگرم کاراته بانوان گفت: از عملکردم در رقابت‌های انتخابی بسیار راضی هستم و با وجود اینکه تمام حریفانم با انگیزه بسیار بالا مقابلم حاضر شدند، موفق شدم عنوان اولی وزنم را به دست بیاورم.   به گزارش مازند اسپرت؛ فاطمه چالاکی در خصوص رقابت‌های انتخابی عنوان کرد: سطح مسابقات انتخابی خوب بود و همه […]

002233ملی‌پوش ۵۵- کیلوگرم کاراته بانوان گفت: از عملکردم در رقابت‌های انتخابی بسیار راضی هستم و با وجود اینکه تمام حریفانم با انگیزه بسیار بالا مقابلم حاضر شدند، موفق شدم عنوان اولی وزنم را به دست بیاورم.

 
به گزارش مازند اسپرت؛ فاطمه چالاکی در خصوص رقابت‌های انتخابی عنوان کرد: سطح مسابقات انتخابی خوب بود و همه نفرات با انگیزه بالایی برای راه پیدا کردن به اردوهای تیم ملی مبارزه کردند. خوشبختانه از عملکردم راضی هستم و با وجود اینکه رقبا واقعا در مقابلم با تمام قدرت مبارزه کردند، توانستم نفر اول وزن ۵۵- کیلوگرم شوم.
وی ادامه داد: تقریبا بیش از سه ماه برای حضور در میدان انتخابی تمرین کردم و خوشبختانه در شرایطی مبارزه کردم که آمادگی نسبتا مناسبی داشتم. بعد از پایان انتخابی‌ها تا ۱۴ خرداد استراحت می‌کنم و بعد از آن کار را زیر نظر کادر فنی در اردوها استارت می‌زنم. نفر اول این دوره از پیکارهای انتخابی از حضور در مبارزات دور دوم انتخابی که ۱۳ خرداد به انجام می‌رسد، معاف هستند.
ملی‌پوش ۵۵-کیلوگرم تیم ملی بانوان کاراته اظهار داشت: در دوره قبلی رقابت‌های جهانی نتوانستم به مدال برسم اما در این دوره تمام تلاشم را می‌کنم تا در اتریش به روی سکو بروم. همه برنامه‌هایم معطوف رسیدن به این هدف است و حتی یک قدم هم عقب نخواهم کشید. زمان خوبی تا شروع مسابقات جهانی اتریش پیش روی تیم است و باید از این زمان به بهترین وجه بهره ببریم.

پاسخی بگذارید