تاریخ: ۵:۰۰ :: ۱۳۹۵/۰۲/۲۵
نام نویسنده: sobhan

  مهاجم تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: در بازی مقابل ملوان مثل اینکه روی مین رفته‌ام اما این مصدومیت‌ها فدای سرم.   به گزارش مازند اسپرت رضا عنایتیدر خصوص بقای سیاه‌جامگان در لیگ برتر، اظهار داشت: واقعاً خوشحالم که جواب محبت تماشاگران را به خوبی دادیم، ۵-۴ هزار هواداری که به ورزشگاه آمدند در حالیکه می‌توانستند در […]

 

خبرگزاری فارس: عنایتی: انگار مقابل ملوان روی مین رفتم!/ بقایمان کمتر از قهرمانی نبود

مهاجم تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: در بازی مقابل ملوان مثل اینکه روی مین رفته‌ام اما این مصدومیت‌ها فدای سرم.

 

به گزارش مازند اسپرت رضا عنایتیدر خصوص بقای سیاه‌جامگان در لیگ برتر، اظهار داشت: واقعاً خوشحالم که جواب محبت تماشاگران را به خوبی دادیم، ۵-۴ هزار هواداری که به ورزشگاه آمدند در حالیکه می‌توانستند در خانه بمانند و سایر بازی‌ها را تماشا کنند اما برای حمایت از تیم در ورزشگاه حاضر شدند. ما ناامید نبودیم و تمام تلاش خود را کردیم و خوشحالیم که شرمنده هواداران نشدیم، این بقای ما کمتر از قهرمانی نیست.

وی در مورد اینکه شرایطش چگونه است، گفت: انگار روی مین رفته‌ام! در دقیقه یک بازی مچ پایم پیچ خورد، دقیقه ۵ با آرنج به صورتم زدند و دائم مصدوم می‌شدم اما خوشبختانه توانستم ۹۵ دقیقه بازی کنم، این مصدومیت‌ها هم فدای سرم، مهم این بود که تیم به پیروزی رسید.

مهاجم سیاه‌جامگان در مورد اینکه فصل آینده در چه تیمی بازی می‌کند، یادآور شد: هنوز تصمیمی نگرفته‌ام، فعلاً قصد دارم استراحت کنم. سال خسته کننده‌ای را سپری کردم هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ فشاری که روی تیم بود. به هر حال در هفته پایانی یک اتفاق خوب افتاد و آن اینکه توانستیم حمایت مسئولین را ببینیم، اگر مسئولین همین حمایت را در طول فصل از تیم‌های مشهدی داشته باشند اتفاقات خوبی رقم خواهد خورد.

عنایتی در مورد قهرمانی استقلال خوزستان گفت: به تیم استقلال خوزستان و عبدالله ویسی تبریک می‌گویم، آنها تیم بدون حاشیه‌ای داشتند که در پایان توانستند به حقشان برسند. واقعاً کار ویسی فوق‌العاده است، من در یک فصل با او کار کردم، مطمئن باشید او حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت. برای او آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی‌اش می‌کنم.

وی در مورد اینکه استقلال توانست سهمیه آسیایی کسب کند، گفت: استقلالی‌ها باید هم‌اکنون تمام تمرکز خودشان را روی فینال جام حذفی باشند تا در پایان یک فصل خوب برای هواداران رقم بخورد./فارس

پاسخی بگذارید