تاریخ: ۱۷:۰۰ :: ۱۳۹۵/۰۲/۲۱
نام نویسنده: sobhan

مهدی طلوتی و هادی خناری‌نژاد از قهرمانان و مدال آوران مازندرانی ورزش کشور صبح امروز پیش از اعزام به مناطق عملیاتی غرب پیامی را به شهدای مدافع حرم دادند.   به گزارش مازند اسپرت؛در این سفر که با همراهی مسئول بسیج ورزشکاران کشور, معاونین وزارت ورزش و جوانان و جمعی از روسای فدراسیون های ورزشی […]

00223333مهدی طلوتی و هادی خناری‌نژاد از قهرمانان و مدال آوران مازندرانی ورزش کشور صبح امروز پیش از اعزام به مناطق عملیاتی غرب پیامی را به شهدای مدافع حرم دادند.

 

به گزارش مازند اسپرت؛در این سفر که با همراهی مسئول بسیج ورزشکاران کشور, معاونین وزارت ورزش و جوانان و جمعی از روسای فدراسیون های ورزشی انجام می پذیرد، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و سید جواد حسینیان مسئول سازمان بسیج ورزشکاران استان مازندران حضور دارند.

هادی خناری‌نژاد، دارنده مدال طلای جام جهانی ژیمناستیک در ابتدای این گفت و گو با بیان این مطلب که اولین حضور خود را در مناطق عملیاتی دفاع مقدس تجربه می نماید. اظهار داشت که رزمندگان و غیور مردان ایران اسلامی با حضور در میادین نبرد علیه استکبار با جانفشانی خود چه در زمان دفاع مقدس و چه در حال حاضر در قامت مدافعان حرم اهل بیت سبب اقتدار ایران اسلامی و حفظ امنیت وطن عزیزمان هستند.

ورزشکار قائمشهری رشته ژیمناستیک، ضمن ابراز همدردی با خانواده های شهدای مدافع حرم استان مازندران تلاش و جانفشانی همه رزمندگان و تلاشگران ایران اسلامی را زیر سایه منویات مقام معظم رهبری ستود و از خداوند برای این عزیزان چه در میادین رزم و چه ورزش آرزوی موفقیت کرد.

مهدی طلوتی نیز در ادامه این گفت و گو حضور مجدد خود را در مناطق عملیاتی دفاع مقدس افتخار و سرمنشا خیر دانسته و این حضور و امثال آن را باعث آشنایی و درک بیشتر و بهتر آحاد مردم با فداکاری ها و ایثار رزمندگان دفاع مقدس دانست.

ملی پوش حاضر در المپیک ۲۰۱۲ با گرامیداشت یاد شهدای مدافع حرم علی الخصوص ۱۳ شهید خان طومان، رشادت و دلیری های آنان را توصیف ناپذیر و بی بدیل دانست.

قهرمان اهل بابلسر در رشته بوکس، یکبار دیگر با تبریک و تسلیت شهادت غیور مردان و رزمندگان هم استانی خود در دفاع از حریم اهل بیت و امنیت و اقتدار ایران اسلامی، برای خانواده ایشان صبر و شکیبایی طلب کرده و آمادگی جامعه ورزش را برای دفاع از تمامی ارزش های والای انقلاب اسلامی اعلام کرد.

پاسخی بگذارید