تاریخ: ۱۳:۱۵ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۷
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ما هم دوست داریم بازیکن سرباز داشته باشیم اما این دسته از بازیکن‌ها فقط به برخی تیم‌ها می‌رسند.     به گزارش “مازنداسپرت” ، عبدالله ویسی در نشست خبری قبل از دیدار با سپاهان از هفته اول لیگ برتر گفت: گرفتن امتیاز از بازی‌های اول سخت است به ویژه […]

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ما هم دوست داریم بازیکن سرباز داشته باشیم اما این دسته از بازیکن‌ها فقط به برخی تیم‌ها می‌رسند.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت” ، عبدالله ویسی در نشست خبری قبل از دیدار با سپاهان از هفته اول لیگ برتر گفت: گرفتن امتیاز از بازی‌های اول سخت است به ویژه اینکه با یک تیم پر قدرت مثل سپاهان بازی داریم، ما نیز تیم جوانی داریم که هوای تازه‌ای در آن آمده و امیدوارم از هفته اول مردم خوزستان را امیدوارم کنیم.

وی در مورد تغییرات در استقلال خوزستان گفت:باید به عقیده باشگاه احترام بگذاریم، برای بازیکنان عادی است که برای پیشرفت خود بخواهند تغییر تیم بدهند اما اگر ما بازیکنان را نخواهیم به صورت متعدد متهم می‌شویم.

ویسی یادآور شد: تفکرات ما در نقل و انتقالات این بود که تیم را جوان کنیم البته ریزش هم داشتیم اما شرایط خوب است.

سرمربی استقلال خوزستان گفت: بهترین بازیکن ما ۴۵۰ میلیون تومان گرفته است و سایرین نیز زیر ۳۰۰ میلیون قراردادشان است. هرچند که ما هم دوست داریم بازیکن سرباز داشته باشیم اما این دسته از بازیکن‌ها فقط به برخی تیم‌ها می‌رسند.

وی در پایان گفت: مطمئن باشید امسال سقوط نخواهیم کرد و حتی به پلی‌آف هم نخواهیم رسید.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید