تاریخ: ۱۳:۱۲ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۷
نام نویسنده: sobhan

فردی گوارین، ستاره کلمبیایی اینتر معتقد است که متئو کواچیچ، آینده درخشانی را در باشگاه اینتر رقم خواهد زد.   به گزارش “مازنداسپرت“، کواچیچ سال ۲۰۱۳ از دینامو زاگرب به اینتر ملحق شد. او فصل گذشته ۳۵ بازی برای نراتزوری ها انجام داد. ۵ گل و ۳ پاس گل، حاصل تلاش کواچیچ جوان در اینتر […]

فردی گوارین، ستاره کلمبیایی اینتر معتقد است که متئو کواچیچ، آینده درخشانی را در باشگاه اینتر رقم خواهد زد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، کواچیچ سال ۲۰۱۳ از دینامو زاگرب به اینتر ملحق شد. او فصل گذشته ۳۵ بازی برای نراتزوری ها انجام داد. ۵ گل و ۳ پاس گل، حاصل تلاش کواچیچ جوان در اینتر بود.
گوارین که با گاتزتا دلو اسپورت مصاحبه می کرد، در توصیف کواچیچ گفت:” کواچیچ تا همینجا هم نمایش های خوبی در اینتر داشته اما هنوز توانایی های واقعی اش را بروز نداده است.  اگر او در یک تیم متحد، متشکل از بهترین بازیکنان حضور داشته باشد، می تواند ارزش هایش را نشان دهد. او با توجه به خلاقیت هایش در میانه زمین، می تواند سوپراستار اینتر باشد. ما هنوز کواچیچ واقعی را ندیده ایم.”

گوارین در مورد روبرتو مانچینی سرمربی اینتر نیز گفت:” امسال با مانچینی تفاوت ها رقم خواهد خورد.او یک مربی باتجربه و با شخصیت است. کاریزمای او به اینتر کمک فراوانی خواهد کرد. او امسال بازیکنانش را خودش انتخاب کرده و همه امیدواریم که فصل درخشانی را با او تجربه کنیم.”

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

پاسخی بگذارید