تاریخ: ۱۳:۰۷ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۷
نام نویسنده: sobhan

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس باید پیش از هر چیز قدر پیراهنی که به دست آورده‌اند را بدانند.   به گزارش “مازنداسپرت“حامد کاویانپور در رابطه با شرایط فعلی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس امسال هم مانند سال‌های اخیر با اما و اگر بسته شده است و باید دید که در طول فصل چه […]

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس باید پیش از هر چیز قدر پیراهنی که به دست آورده‌اند را بدانند.

 

به گزارش “مازنداسپرت“حامد کاویانپور در رابطه با شرایط فعلی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس امسال هم مانند سال‌های اخیر با اما و اگر بسته شده است و باید دید که در طول فصل چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

وی در خصوص بازیکنان جذب شده به پرسپولیس افزود: بازیکنان خیلی خوبی جذب تیم نشده‌اند و انتظار می‌رفت که در فصل نقل و انتقالات پرسپولیس عملکرد بهتری داشته باشد. اما با توجه به مقدار بودجه باشگاه این بازیکنان به تیم اضافه شده‌اند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: البته نکته امیدواری که وجود دارد این است که برانکو با نظر خودش بازیکن جذب کرده است و حتما از آنها شناخت دارد و قابلیت‌های آن‌ها را می‌شناسد.

کاویانپور در رابطه با ناراحتی برخی هواداران از شماره‌هایی که به برخی بازیکنان داده شده اظهار داشت: برخی شماره‌ها که بر تن بزرگان تیم بوده برای هواداران از اهمیت خاصی برخوردار است هواداران نگاه ویژه‌ای روی آن دارند. البته بازیکن باید ابتدا قدر پیراهنی را که به دست آورده بداند و سپس به شماره پیراهنش توجه کند. زیرا خود پیراهن پرسپولیس است که اهمیت بالایی دارد.

وی در رابطه با پیش‌بینی‌اش از لیگ پانزدهم گفت: کار خیلی سختی برای قهرمانی پیش روی پرسپولیس است. زیرا اکثر تیم‌ها پیشرفت زیادی داشته‌اند و به سطح بالایی رسیده‌اند. اما پرسپولیس از قدرت هوادارانش بهره می‌برد و این مساله می‌تواند کمک زیادی به تیم کند.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید