تاریخ: ۱۳:۰۵ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۷
نام نویسنده: sobhan

ستاره کروات بارسلونا اصرار دارد که بازی کنار مسی، نیمار و سوارز، به آن سادگی ها که تصور می شود نیست.     به گزارش “مازنداسپرت“، راکیتیچ تابستان گذشته با رقم ۲۰ میلیون یورو از سویا به بارسلونا پیوست و نقش موثری در قهرمانی سه گانه این تیم ایفا کرد. او در مصاحبه با مارکا، […]

ستاره کروات بارسلونا اصرار دارد که بازی کنار مسی، نیمار و سوارز، به آن سادگی ها که تصور می شود نیست.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، راکیتیچ تابستان گذشته با رقم ۲۰ میلیون یورو از سویا به بارسلونا پیوست و نقش موثری در قهرمانی سه گانه این تیم ایفا کرد.

او در مصاحبه با مارکا، در مورد بازی کنار مسی، نیمار و سوارز گفت:” خیلی ها می گویند بازی کنار این بازیکنان ساده است اما من موافق این نظر نیستم. آنها بازیکنانی هستند که در سطحی متفاوت قرار دارند و شما در هر بازی باید سعی کنید خودتان را به سطح آنها نزدیک کنید. بازی کنار مسی، نیمار و سوارز یک افتخار است اما هرگز کار ساده ای نیست.
اگر مجبور باشم ۵ هزار کیلومتر در یک مسابقه بدوم تا آنها شرایط خوبی را در یک بازی داشته باشند، این کار را انجام خواهم داد؛ چون این وظیفه من و دیگر بازیکنان است که این سه مهاجم را در شرایط ایده آلی در یک مسابقه قرار دهیم.
همه تیم ها دوست دارند مسی را داشته باشند و ما خوش شانسیم که او را در اختیار داریم. با مسی زندگی آسان تر از همیشه است و اگر بتوانیم آسان ترش کنیم که همه چیز کامل خواهد شد.”

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید