تاریخ: ۱۸:۳۲ :: ۱۳۹۵/۰۲/۱۸
نام نویسنده: sobhan

  رئیس هیأت وزنه‌برداری مازندران با اشاره به اینکه در مسابقات وزنه‌برداری کسب سهمیه المپیک ریو ۲۰۱۶ سه وزنه‌بردار مازندرانی به روی تخته می‌روند، گفت: بهداد سلیمی، بهادر ملایی و محمدرضا براری سه ملی‌پوش مازندرانی در این رقابت‌ها هستند.   به گزارش مازند اسپرت عباس رحیمی با اشاره به حضور سه وزنه بردار مازندرانی در این مسابقات […]

 

خبرگزاری فارس: تلاش سلیمی، ملایی و براری برای کسب سهمیه المپیک

رئیس هیأت وزنه‌برداری مازندران با اشاره به اینکه در مسابقات وزنه‌برداری کسب سهمیه المپیک ریو ۲۰۱۶ سه وزنه‌بردار مازندرانی به روی تخته می‌روند، گفت: بهداد سلیمی، بهادر ملایی و محمدرضا براری سه ملی‌پوش مازندرانی در این رقابت‌ها هستند.

 

به گزارش مازند اسپرت عباس رحیمی با اشاره به حضور سه وزنه بردار مازندرانی در این مسابقات افزود: سه وزنه بردار سنگین وزن مازندرانی در رقابت‌های جام فجر برای کسب سهمیه المپیک ریو ۲۰۱۶ به روی تخته می‌روند.

وی از بهبودی نسبی بهداد سلیمی دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ لندن خبر داد و گفت: پس از مصدومیت بهداد در تمرینات این ملی‌پوش باسابقه با گذراندن دوره نقاهت در آمادگی خوبی به سر می‌برد و در صورت حضور در المپیک از شانس کسب مدال است.

رئیس هیأت وزنه‌برداری مازندران درباره ملی‌پوش مازندرانی خاطرنشان کرد: در اردوی کسب سهمیه المپیک ریو ۲۰۱۶ نیز بهداد سلیمی و بهادر مولایی در دسته به اضافه ۱۰۵ کیلوگرم و محمدرضا براری نیز در دسته ۱۰۵ کیلوگرم به عنوان سه وزنه‌بردار مازندرانی در این رقابت‌ها هستند.

رحیمی یادآور شد: با توجه به تجربه و آمادگی این سه ملی‌پوش هر سه وزنه‌بردار مازندرانی شانس حضور در المپیک ریو ۲۰۱۶ را دارند.

وی از کسب پنج مدال طلا و برنز دو وزنه‌بردار سنگین وزن مازندرانی در مسابقات وزنه‌برداری بزرگ‌سالان آسیا در تاشکند ازبکستان خبر داد و اظهار کرد: مسابقات وزنه‌برداری بزرگ‌سالان قهرمانی آسیا که در تاشکند ازبکستان برگزار شد که دو وزنه‌بردار مازندرانی نقش موثری در کسب عنوان نایب قهرمانی کشورمان داشتند.

رحیمی افزود: در این مسابقات محمدرضا براری در دسته ۱۰۵ کیلوگرم دو مدال طلا و یک مدال برنز و بهادر مولایی نیز در دسته به اضافه ۱۰۵ کیلوگرم به یک مدال طلا و یک مدال برنز رسید.

پاسخی بگذارید