تاریخ: ۱۱:۵۵ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۷
نام نویسنده: sobhan

میشائیل اومانیا مدافع کاستاریکایی و سیدمهدی رحمتی دروازه‌بان سابق تیم‌ملی گرانترین بازیکنان این فصل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هستند. به گزارش مازند اسپرت:بنابر فهرستی که سایت سازمان لیگ منتشر کرد و سپس آن را از روی وب سایت برداشت، مهدی رحمتی دروازه‌بان استقلال با قراردادی بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان گرانترین […]

میشائیل اومانیا مدافع کاستاریکایی و سیدمهدی رحمتی دروازه‌بان سابق تیم‌ملی گرانترین بازیکنان این فصل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هستند.

به گزارش مازند اسپرت:بنابر فهرستی که سایت سازمان لیگ منتشر کرد و سپس آن را از روی وب سایت برداشت، مهدی رحمتی دروازه‌بان استقلال با قراردادی بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان گرانترین بازیکن این فصل استقلال است. البته به جز رحمتی، امید ابراهیمی، جاسم کرار و خسرو حیدری نیز همین مبلغ را دریافت کرده اند اما آپشن های قرارداد رحمتی متفاوت است.

در بین پرسپولیسی ها هم میشائیل اومانیا که قرارداد سال گذشته خود را در این باشگاه ادامه داده است، با یک میلیارد و ۲۰ میلیون تومان (۳۰۰هزار دلار) گرانترین بازیکن پرسپولیس محسوب می‌ شود. دومین بازیکن گرانقیمت پرسپولیس رامین رضاییان است که زیر یک میلیارد پول گرفته است.

در ادامه فهرست کامل دریافتی های بازیکنان این دو باشگاه در ورزش سه منتشر خواهد شد.

منبع:ورزش سه

پاسخی بگذارید