تاریخ: ۸:۵۹ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۷
نام نویسنده: sobhan

نوشاد عالمیان بازیکن مازندرانی تیم ملی تنیس روی میز ایران با حضور در تیم منتخب آسیا برای رقابت با تیم منتخب اروپا به چین سفر کرد.   به گزارش “مازنداسپرت“، احمد سعادتمند که از بدو حضورش در فدراسیون تنیس روی میز کارهای بزرگی برای این فدراسیون انجام داده است بازهم برای این رشته و ایران […]

نوشاد عالمیان بازیکن مازندرانی تیم ملی تنیس روی میز ایران با حضور در تیم منتخب آسیا برای رقابت با تیم منتخب اروپا به چین سفر کرد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، احمد سعادتمند که از بدو حضورش در فدراسیون تنیس روی میز کارهای بزرگی برای این فدراسیون انجام داده است بازهم برای این رشته و ایران افتخار آفرید.

نکته جالب توجه این است که سرپرست تیم منتخب آسیا برای رقابت با تیم منتخب اروپا افشین بدیعی از ایران می باشد که نقطه عطفی در موفقیت ایران در تنیس روی میز است با توجه به حضور قدرتهایی مثل چین و کره و ژاپن که همیشه قدرتهای این رشته بوده اند.

عالمیان در این رابطه میگوید: تمام تلاشم این است که در این مسابقه پیروز شوم و بتوانم برای ایران افتخار آفرین شوم.

عالمیان در ادامه می‌گوید: باید بگویم آقای سعادتمند از زمان حضورش زحمات زیادی برای این تیم کشیده است و تمام تلاشش خدمت به این رشته بوده و در تلاش است تا امکانات لازم را برای موفقیت ما فراهم کند که جا دارد از ایشان تشکر کنم.

ستاره تنیس روی میز آسیا در پایان گفت: من برای موفقیت و پیروزی به جیانگ چین می روم و به امید خدا تمام تلاشم را انجام می دهم تا با تیم منتخب آسیا بتوانیم تیم منتخب اروپا را شکست دهیم.

پاسخی بگذارید