تاریخ: ۹:۱۳ :: ۱۳۹۵/۰۲/۱۴
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت ؛ این روز ها رسانه ها یکی از ارکان اصلی یک باشگا محسوب میشوند و باشگاه با در اختیار گرفتن یک مدیر رسانه ای سعی بر این دارند تا علاوه بر نشر اخبار باشگاه ، شرایط روانی را به نفع باشگاه خود در آورند امری که در کشور ما نیز بسیار […]

http://mazandsport.com/images/1394/ahmadghorbani/74/IMG_0016_Copy.jpgبه گزارش مازند اسپرت ؛ این روز ها رسانه ها یکی از ارکان اصلی یک باشگا محسوب میشوند و باشگاه با در اختیار گرفتن یک مدیر رسانه ای سعی بر این دارند تا علاوه بر نشر اخبار باشگاه ، شرایط روانی را به نفع باشگاه خود در آورند امری که در کشور ما نیز بسیار مرسوم شده است اما گاها شاهد شیطنت های رسانه ای برخی مدیران رسانه ای در نشر اخبار بوده ایم که با بزرگ کردن یک ماجرای کوتاه جو عجیبی برای تیم رقیب می سازند .

بازی خونه به خونه مازندران و مس کرمان شاهد حواشی گوناگونی بوده ولی نکته جالب درباره این بازی گزارشی از نحوه میزبانی خونه به خونه بود که سایت رسمی تیم مس آن را روی خروجی خود قرار داده .

این سایت مدعی شده در روز بازی دو تیم مس و خونه به خونه تیم بابلی سبکی عربی در میزبانی خود اتخاذ کرده که با هم متن کامل این گزارش را میخوانیم :

” همانطور که انتظار می‌رفت بازی تیم‌های خونه به خونه بابل و مس کرمان کم حاشیه نداشت و متاسفانه صحنه‌های بسیار زشتی در جریان این بازی در ورزشگاه هفت تیر بابل رقم خورد.

البته هم ناظر فدراسیون فوتبال در ورزشگاه وجود داشت که قطعا گزارش کامل این اتفاقات را اعلام خواهد کرد و هم عکس و فیلم‌های ناسزاها و برخورد زشت برخی از تماشاگران به خصوص با اکبر میثاقیان در باشگاه مس وجود دارد که به عنوان سند تحویل فدراسیون فوتبال خواهد شد.

حاشیه‌های این بازی از زمان ورود بازیکنان مس به ورزشگاه بابل آغاز شد… یکی از افراد شرور معروف مازندران که چندی پیش فیلمی از او نیز در فضای مجازی منتشر شده بود، در مقابل درب ورودی ورزشگاه ایستاده بود و خیلی راحت علاوه بر ناسزا بازیکنان و مربی تیم مس را تهدید جانی می‌کرد!! این اتفاق درست در برابر چشم ماموران نیروی انتظامی نیز رخ می‌داد که ان‌ها نیز هیچ واکنشی از خود نشان نمی‌دادند!

با ورود بازیکنان مس به رختکن، برخی از تماشاگران بابلی که در سکوهای کنار رختکن مس مستقر بودند با الفاظ بسیار زشتی علیه سرمربی تیم مس کرمان اقدام به شعار کردند.

زمانی که بازیکنان تیم مس کرمان وارد زمین شدند با پرتاب بطری از سوی برخی تماشاگران روبرو شدند و فحاشی علیه آن‌ها نیز ادامه داشت.

جالب اینکه در این زمان و در حالی که خبرنگاران کرمانی مشغول ضبط این تصاویر بودند، متصدی برانکارد ورزشگاه با یکی از خبرنگاران کرمانی درگیری فیزیکی پیدا کرد که با دخالت عوامل تیم مس مجبور به ترک صحنه شد.

در این زمان یکی از برادران مالک تیم خونه به خونه وارد صحنه شد و او نیز خیلی راحت کرمانی‌ها را تهدید جانی کرد و درصدد شکستن دوربین عکاس باشگاه مس بود که ناظر فدراسیون بلافاصله وارد صحنه شد و او را از این کار منع و دور کرد… او البته به تهدیدات جانی خود علیه کرمانی‌ها خیلی راحت ادامه می‌داد!

زمانی که خبرنگاران کرمانی در جایگاه ویژه این ورزشگاه مستقر شدند یک فرد که در آی دی کارت او تدارکات تیم خونه به خونه درج شده بود، به جایگاه خبرنگاران آمد و همه‌ی خبرنگاران را تهدید کرد که از گرفتن فیلم خودداری کنند تا مشکلی برای آن‌ها پیش نیاید!! او یک نفر لباس شخصی را نیز در جایگاه مستقر کرد تا مانع ضبط تصاویر شود که این اقدام حتی با اعتراض خبرنگاران مازندرانی روبرو شد و یکی از عوامل هیات فوتبال مازندران نیز به این اقدامات معترض شد و فرد مذکور را از جایگاه خبرنگاران بیرون کرد.

برخلاف روی سکوها در جایگاه خبرنگاران جو بسیار خوبی حاکم بود و همکاران رسانه‌ای کرمانی و مازندرانی در کمال آرامش و دوستی بازی را تماشا کردند.

یک بنر علیه اکبر میثاقیان در روی سکوها تدارک دیده شده بود که با اعتراض باشگاه مس این بنر جمع آوری شد.

اکبر میثاقیان در طول بازی حتی یک دقیقه هم از روی نیمکت بلند نشد و به احترام هواداران واقعی خونه به خونه نود دقیقه نشسته بازی را زیر نظر داشت. او با این حرکت جلوی هرگونه فضاسازی را نیز گرفت.

بازیکنان تیم خونه به خونه که حتی جرات سلام کردن به مربی سابق خود را هم نداشتند، بعد از بازی با برقرای تماس با عوامل تیم مس ضمن عذرخواهی از سرمربی سابق خود اعلام کردند که رسما از این کار منع شده‌اند!

بعد از گل دوم تیم مس، مالک تیم خونه به خونه و افراد نزدیک به او شخصا به کنار زمین آمدند و متاسفانه اصلا حرف‌های جالبی را بر زبان نیاوردند.

بعد از اتمام بازی نزدیک به دو ساعت بازیکنان و کادر تیم مس در رختکن کوچک ورزشگاه هفت تیر باقی ماندند تا امنیت برای خروج آن‌ها برقرار شود.

در برابر یکی از درب‌های خروجی ورزشگاه، تماشاگران بابلی با برخی از نیروهای انتظامی درگیری فیزیکی پیدا کردند که این امر منجر به دستگیری برخی از تماشاگران بابلی نیز شد.

در زمان خروج اکبر میثاقیان از رختکن و حرکت او به سمت اتوبوس بازهم برخی از تماشاگران تحریک شده‌ی خونه به خونه اقدام به فحاشی و الفظ رکیک به سرمربی مس کردند.

اعضای تیم فوتبال مس با اسکورت شدید نیروهای امنیتی و لباس شخصی ورزشگاه به سمت اتوبوس تیم خود حرکت کردند.

اسکورت اتوبوس تیم مس تا خارج از شهر بابل توسط ماشین‌های پلیس ادامه داشت و نیروهای لباس شخصی نیز تا هتل تیم مس که در قائمشهر قرار داشت، در داخل اتوبوس تیم مس حضور داشتند که جا دارد از زحمات این نیروهای عزیز برای حفظ امنیت بازیکنان مس تقدیر و تشکر کرد.

بهرروی اتفاقات ورزشگاه بابل در جریان بازی خونه به خونه و مس باید کاملا توسط فدراسیون فوتبال بررسی شود و این اتفاقات در کمیته‌ی انضباطی کاملا مورد کنکاش قرار گیرد. “

همانطور که از متن پیداست یک قضاوت یکطرفه از بازی شده و حواشی ریز را چنان بزرگ کردند که هر کس با خواندن این متن تصویر غلطی از تیم خونه به خونه به خود خواهد گرفت . حال باید دید آیا این متن صرفا یک بازی رسانه ای است یا واقعا این اتفاقات در ورزشگاه هفتم تیر رخ داده ؟

مازند اسپرت پیگیر این گزارش از مسولان باشگاه خونه به خونه خواهد بود تا معلوم شود گزارش راست بوده یا شیطنت !!

پاسخی بگذارید