تاریخ: ۱۱:۰۶ :: ۱۳۹۵/۰۲/۱۲
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت ؛ علی کفاشیان در خصوص عدم احراز شرایط شهاب‌الدین عزیزی‌خادم برای حضور در انتخابات به سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: عزیزی‌خادم در چهار سال گذشته عضو هیئت رئیسه این فدراسیون بود و خدمات شایسته ای برای فوتبال کشور انجام داده است، خدماتی که بی‌نظیر بود و او همواره نگاهی ملی به […]

به گزارش مازند اسپرت ؛ علی کفاشیان در خصوص عدم احراز شرایط شهاب‌الدین عزیزی‌خادم برای حضور در انتخابات به سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: عزیزی‌خادم در چهار سال گذشته عضو هیئت رئیسه این فدراسیون بود و خدمات شایسته ای برای فوتبال کشور انجام داده است، خدماتی که بی‌نظیر بود و او همواره نگاهی ملی به فوتبال کشور داشته است.

وی افزود: بررسی سوابق عزیزی خادم که برای انتخابات ارائه شده بود، نشان از شش سال و نیم سابقه مدیریتی در سطوح بالا و چهار سال فعالیت در هیئت رئیسه این فدراسیون دارد، اما به علت نقص موجود در آیین‌نامه انتخاباتی که می‌بایست در طول چهار سال گذشته اصلاح می‌شد و متأسفانه این کار انجام نگرفت. این مسئله موجب شد تا با وجود این شرایط  حضور چهار ساله در هیئت رئیسه فدراسیون جزو سوابق عزیزی‌خادم به شمار نرود و او نتواند شرایط احراز برای حضور در انتخابات پست ریاست فدراسیون را به دست بیاورد. به عبارت دیگر اگر چهار سال گذشته به سوابق عزیزی خادم اضافه می‌شد، شرایط احراز برای حضور در پست ریاست فدراسیون برایش مهیا بود.

رئیس فدراسیون با اشاره به اصلاح اساسنامه در سال ۹۴ گفت: لازم به توضیح است که فدراسیون فوتبال در نظر داشت تا اصلاحات مربوط به اساسنامه را در سال ۹۴ انجام دهد اما این اساسنامه از دستور جلسه مجمع خارج شد.

کفاشیان خاطرنشان کرد: البته عدم حضور عزیزی خادم در انتخابات از توانمندی‌های وی و خدمات ارزنده‌ای که او در طول چهار سال حضور در هیئت رئیسه فدراسیون داشته است، نمی‌کاهد و قطعاً در طول چهار سال آتی، فدراسیون فوتبال از توانایی‌ها و تجارب وی در زمینه‌های مختلف استفاده خواهد کرد. البته با توجه به اینکه عزیزی خادم در سطوح بالای مدیریتی کشور فعالیت داشته، فدراسیون فوتبال می‌تواند از پتانسیل و ظرفیت وی بهره لازم را ببرد.

 

پاسخی بگذارید