تاریخ: ۹:۱۴ :: ۱۳۹۵/۰۲/۱۲
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت ؛ سیمئونه در زمان حضورش در لاتزیو تحت هدایت اریکسون بازی کرده بود و حالا سرمربی آرژانتینی در حال تاخت و تاز با اتلتیکو در اسپانیا و اروپاست. پس از اینکه هدایت اتلتیکو را در سال ۲۰۱۱ بر عهده گرفت، ۱ قهرمانی لالیگا، ۱ قهرمانی کوپا دل ری، ۱ قهرمانی لیگ […]

به گزارش مازند اسپرت ؛ سیمئونه در زمان حضورش در لاتزیو تحت هدایت اریکسون بازی کرده بود و حالا سرمربی آرژانتینی در حال تاخت و تاز با اتلتیکو در اسپانیا و اروپاست. پس از اینکه هدایت اتلتیکو را در سال ۲۰۱۱ بر عهده گرفت، ۱ قهرمانی لالیگا، ۱ قهرمانی کوپا دل ری، ۱ قهرمانی لیگ اروپا،‌۱ قهرمانی سوپرکاپ اروپا و یک قهرمانی سوپرکاپ اسپانیا را برای این تیم به دست آورده و همچنین تا فینال چمپیونزلیگ نیز پیش رفته است.

اریکسون درباره سیمئونه گفت:” من طرفدار اتلتیکومادرید و سیمئونه هستم. فوتبال او من را تحت تاثیر قرار داده است. در تابستان و در چین همدیگر را ملاقات کردیم و در این رابطه صحبت کردیم. او گفت که چیزهایی از من یاد گرفته و من به این موضوع افتخار می‌کنم.سیمئونه بازیکن سرسختی بود و حالا یک مربی سرسخت است. جلسات تمرینی او مثل یک بازی فوتبال است و این تلاش در زمین جواب می‌دهد. تیم او بسیار عالی پرس می‌کند. او یک الگو برای دیگران است.”

 

 

پاسخی بگذارید