تاریخ: ۸:۰۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۷
نام نویسنده: sobhan

دبیر هیئت دوچرخه‌سواری مازندران از برگزاری مسابقه جایزه بزرگ دوچرخه‌سواری به مناسبت سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد در استان خبر داد.   به گزارش مازند اسپرت ؛ سیدتقی خدادادی امروز در گفت‌وگویی با اشاره به برگزاری دومین مرحله مسابقه جایزه بزرگ دوچرخه‌سواری در استان گفت: به مناسبت سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد مسابقات دوچرخه‌سواری در مازندران برگزار […]

22دبیر هیئت دوچرخه‌سواری مازندران از برگزاری مسابقه جایزه بزرگ دوچرخه‌سواری به مناسبت سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد در استان خبر داد.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ سیدتقی خدادادی امروز در گفت‌وگویی با اشاره به برگزاری دومین مرحله مسابقه جایزه بزرگ دوچرخه‌سواری در استان گفت: به مناسبت سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد مسابقات دوچرخه‌سواری در مازندران برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه دومین مرحله این مسابقه ۹ مردادماه با حضور دوچرخه‌سوارانی از سراسر کشور به مسافت ۱۵۰ کیلومتر با جایزه نقدی ۸۰ میلیون ریالی برگزار می‌شود، اظهار کرد: محل تجمع دوچرخه‌سواران از میدان امام حسین (ع) ساری جنب ساختمان شهرداری ناحیه دو است.

این مسئول تصریح کرد: پس از استارت دوچرخه‌سواران از ساری و عبور از شهرهای قائم‌شهر، بابل، آمل، محمودآباد، فریدونکنار، بابلسر و بالعکس خط پایان مسابقات در شهرستان فریدونکنار مقابل اداره ورزش و جوانان در نظر گرفته شده است.

پاسخی بگذارید