تاریخ: ۸:۱۹ :: ۱۳۹۵/۰۲/۱۲
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت ؛ چهار تيم پاناتينايكوس، پانيونيوس،آاك و پائوك قرار است در يك گروه به‌صورت رفت و برگشت با يكديگر بازي كنند تا سهميه حضور در رقابت‌هاي يوروليگ و همچنين ليگ قهرمانان اروپا را به‌دست بياورند. اين بازي‌ها قرعه‌كشي شده است و قرار است از ۲۱ ارديبهشت ماه شروع شود. تيم انصاري‌فردد حدود […]

به گزارش مازند اسپرت ؛ چهار تيم پاناتينايكوس، پانيونيوس،آاك و پائوك قرار است در يك گروه به‌صورت رفت و برگشت با يكديگر بازي كنند تا سهميه حضور در رقابت‌هاي يوروليگ و همچنين ليگ قهرمانان اروپا را به‌دست بياورند. اين بازي‌ها قرعه‌كشي شده است و قرار است از ۲۱ ارديبهشت ماه شروع شود. تيم انصاري‌فردد حدود ۲۰روز درگير اين مسابقات خواهد بود و بازي‌ها به‌صورت رفت و برگشت در روزهاي يكشنبه و پنجشنبه برگزار مي‌شود. تيم انصاري‌فرد در اولين بازي به مصاف پاناتينايكوس خواهد رفت.

تيمي كه در اين گروه اول شود به‌صورت مستقيم راهي ليگ قهرمانان اروپا خواهد شد تا به ديگر نماينده يونان در اين جام يعني المپياكوس بپيوندد. تيم دوم به‌صورت مستقيم راهي يوروليگ مي‌شود، تيم سوم در يك بازي پلي‌آف شركت خواهد كرد و تيم چهارم هم دو بازي پلي‌آف برگزار خواهد كرد.

 

پاسخی بگذارید