تاریخ: ۸:۰۲ :: ۱۳۹۵/۰۲/۱۲
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت ؛ اتفاقی که منجر به جدا شدن بسیاری از بازیکنان و چهره های سرشناس این تیم خواهد شد از جمله ملی پوش ایرانی فرانکفورتی ها که در نیم فصل دوم یکی از بهترین مهره های تیمش قلمداد شده است.  احسان حاج صفی که در ابتدای فصل در تصمیمی غیر منتظره سپاهان […]

به گزارش مازند اسپرت ؛ اتفاقی که منجر به جدا شدن بسیاری از بازیکنان و چهره های سرشناس این تیم خواهد شد از جمله ملی پوش ایرانی فرانکفورتی ها که در نیم فصل دوم یکی از بهترین مهره های تیمش قلمداد شده است.

 احسان حاج صفی که در ابتدای فصل در تصمیمی غیر منتظره سپاهان را رها و راهی بوندس لیگا B شد تا پیراهن تیم نه چندان مطرح FSV را برتن کند طبق قراردادی که با باشگاه فرانکفورتی دارد می تواند در پایان فصل با پرداخت پولی ناچیز رضایتنامه اش را دریافت و راهی تیم دیگری شود.

 از همین رو آخرین اخبار در خصوص این بازیکن حکایت از این دارد که حاج صفی با اتمام فصل از تیمش جدا و راهی یکی از تیم های سرشناس در لیگ اتریش یا بلژیک می شود. البته هنوز نامی از تیم های خواهان این بازیکن منتشر نشده اما گفته می شود مدیربرنامه های حاج صفی در حال نهایی کردن پیوستن این بازیکن به تیم جدیدش است.

 

پاسخی بگذارید