تاریخ: ۱۶:۵۵ :: ۱۳۹۵/۰۲/۰۹
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت ؛ فرهاد کاظمی پس از شکست تیمش برابر صبای قم در نشست خبری گفت: با وجود اینکه شرایط سختی در جدول داشتیم بازیکنانمان نمایش خوبی داشتند و در کار دفاعی موفق بودند ولی می‌توانستیم بهتر کار کنیم و بازنده نباشیم. امیدوارم در بازی‌های آینده نمایش بهتری داشته باشیم و در لیگ […]

به گزارش مازند اسپرت ؛ فرهاد کاظمی پس از شکست تیمش برابر صبای قم در نشست خبری گفت: با وجود اینکه شرایط سختی در جدول داشتیم بازیکنانمان نمایش خوبی داشتند و در کار دفاعی موفق بودند ولی می‌توانستیم بهتر کار کنیم و بازنده نباشیم. امیدوارم در بازی‌های آینده نمایش بهتری داشته باشیم و در لیگ بمانیم.

او ادامه داد: بازیکنان ما امروز با تمام توان بازی کردند ولی بدشانس بودیم و توپ‌هایمان وارد دروازه صبا نمی‌شد. آنها در کار دفاعی بهتر از مهاجمان ما عمل کردند. در این هفته‌ها بازیکنان ما تلاش خود را انجام می‌دهند تا تیم در لیگ حفظ شود.

سرمربی سیاه جامگان با اشاره به مشکلات تیمش در خط حمله عنوان کرد: پیش از مسابقه برابر صبا رضا عنایتی آسیب دیدگی داشت ولی از او استفاده کردیم و از عملکردش رضایت داریم. با وجود بازیکنان و پتانسیل موجودی که در تیممان است از نمایشمان ناراحت نیستیم.

کاظمی در خصوص داوری این بازی هم گفت: مشکل خاصی وجود نداشت.  

پاسخی بگذارید