تاریخ: ۳:۵۵ :: ۱۳۹۵/۰۲/۰۹
نام نویسنده: sobhan

 تراکتور از زمانی که به لیگ برتر صعود کرد از زیر مجموعه کارخانه تراکتورسازی خارج شد و به سپاه واگذار شد تا به این شکل عملا به یک تیم نظامی تبدیل شود. ببه گزارش مازند اسپرت، نشست خبری امروز امیرقلعه‌نویی یه خبر بسیار مهم برای هواداران تراکتور به همراه داشت. زمانی که خبرنگاری از سرمربی […]

اتفاق-روز-احتمال-واگذار-تیمِ-محبوب-تبریزیها-به-بخش-خصوصی؛-پایان-دوران-تراکتور-نظامی؟

 تراکتور از زمانی که به لیگ برتر صعود کرد از زیر مجموعه کارخانه تراکتورسازی خارج شد و به سپاه واگذار شد تا به این شکل عملا به یک تیم نظامی تبدیل شود.

ببه گزارش مازند اسپرت، نشست خبری امروز امیرقلعه‌نویی یه خبر بسیار مهم برای هواداران تراکتور به همراه داشت. زمانی که خبرنگاری از سرمربی تراکتور در مورد خریدهای فصل آینده‌ این تیم سوال می‌کند قلعه‌نویی در جواب می‌گوید:«در حال حاضر مدیران باشگاه می‌گویند که ممکن است تراکتورسازی به بخش خصوصی واگذار شود که من امیدوارم هر اتفاقی که رخ می‌دهد به نفع تراکتورسازی باشد تا وضعیت این تیم هر چه سریعتر مشخص شود». این در حالی است که تراکتور از زمانی که به لیگ برتر صعود کرد از زیر مجموعه کارخانه تراکتورسازی خارج شد و به سپاه واگذار شد تا به این شکل عملا به یک تیم نظامی تبدیل شود. موضوعی که باعث شد در سال‌های اخیر تمام بازیکنان خوب و باکیفیت لیگ برتر برای گذزاندن دوران سربازی به این تیم محبوب تبریز بپیوندند. حالا با توجه به صحبت‌های قلعه‌نویی و خصوصی شدن این تیم احتمالا تراکتور یکی از اهرم‌های مهمش برای پیروزی در فصل نقل و انتقالات در مقابل تیم های دیگر را از دست می‌دهد.

پاسخی بگذارید