تاریخ: ۳:۳۲ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۷
نام نویسنده: sobhan

مورینیو و بارسلونا پس از ۸۲۸ روز بار دیگر به هم رسیده بودند. بارسا که بازی تدارکاتی قبلی خود را به منچستریونایتد با نتیجه ۳-۱ واگذار کرده بود، در دومین مصاف با یک حریف انگلیسی، عملکرد بهتری داشت و پس از کسب تساوی ۲-۲ در ۹۰ دقیقه، در ضربات پنالتی ۴-۲ مغلوب شد. به گزارش […]

مورینیو و بارسلونا پس از ۸۲۸ روز بار دیگر به هم رسیده بودند. بارسا که بازی تدارکاتی قبلی خود را به منچستریونایتد با نتیجه ۳-۱ واگذار کرده بود، در دومین مصاف با یک حریف انگلیسی، عملکرد بهتری داشت و پس از کسب تساوی ۲-۲ در ۹۰ دقیقه، در ضربات پنالتی ۴-۲ مغلوب شد.

به گزارش مازند اسپرت: مورینیو و بارسلونا پس از ۸۲۸ روز بار دیگر به هم رسیده بودند. بارسا که بازی تدارکاتی قبلی خود را به منچستریونایتد با نتیجه ۳-۱ واگذار کرده بود، در دومین مصاف با یک حریف انگلیسی، عملکرد بهتری داشت و پس از کسب تساوی ۲-۲ در ۹۰ دقیقه، در ضربات پنالتی ۴-۲ مغلوب شد.

بارسا در نیمه اول با خوش شانسی و با یک گل در کیسه به رختکن رفت. ترکیب دفاعی بارترا، متیو، آدریانو و داگلاس بسیار ضعیف ظاهر شد و تراشتگن بارها مجبور شد مقابل ضربات بازیکنان چلسی مقاومت کند. در این میان، آدریانو عملکرد بهتری نسبت به سه مدافع دیگر داشت.

در دقیقه ۹ بازی بود که هازارد قفل دروازه ها را گشود و موفق شد دروازه بارسا را باز کند. ستاره بلژیکی از چپ، داگلاس را جا گذاشت و با پشت سر گذاشتن بوسکتس، بارترا و راکیتیچ، تراشتگن را با ضربه ای دقیق مغلوب ساخت.نیمه اول با همان یک گل به اتمام رسید.


در نیمه دوم لوئیس سوارز موفق شد در دقیقه ۵۱ کار را به تساوی بکشاند. زوما هرچند تلاش کرد با یک قیچی برگردان توپ را از روی خط برگرداند اما کمک داور اعتقاد داشت که تمام توپ از خط درواره عبور کرده است.

در دقیقه ۶۵، بارسلونا روی حرکت عالی ساندرو، بازیکن جوان خود گل دوم را نیز به ثمر رساند اما این پایان کار نبود و در حالیکه تصور می رفت بارسا پیروز میدان باشد، روی اشتباه یوردی ماسیپ در خروج از دروازه، گری کیهیل موفق شد در دقیقه ۸۴ گل دوم و تساوی چلسی را به ثمر برساند تا کار به ضربات پنالتی بکشد.


پیکه و هلیلوویچ با از دست دادن پنالتی های خود، زمینه برای پیروزی آبی های لندن در ضیافت پنالتی ها را فراهم کردند. در سوی دیگر، هر ۴ ضربه بازیکنان چلسی به گل تبدیل شد تا آنها همچون بازی قبلی خود مقابل PSG، به لطف ضربات پنالتی برنده بازی شوند.

منبع:ورزش سه

پاسخی بگذارید