تاریخ: ۸:۰۹ :: ۱۳۹۴/۰۳/۳۱
نام نویسنده: sobhan

نایب رییس بانوان هیات فوتبال مازندران گفت : لیگ برتر فوتسال بانوان کشور در فصل آینده با حضور دو تیم مازندرانی برگزار می شود .   به گزارش مازند اسپرت ؛ فاطمه بوداغی اظهار کرد : در رقابت های لیگ دسته اول امسال که با حضور ۲۰ تیم برگزار شد ، تیم طلایی پوشان بابل […]

نایب رییس بانوان هیات فوتبال مازندران گفت : لیگ برتر فوتسال بانوان کشور در فصل آینده با حضور دو تیم مازندرانی برگزار می شود .

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ فاطمه بوداغی اظهار کرد : در رقابت های لیگ دسته اول امسال که با حضور ۲۰ تیم برگزار شد ، تیم طلایی پوشان بابل موفق به کسب عنوان قهرمانی و سهمیه صعود به لیگ برتر فوتسال کشور شد .

وی بیان کرد : نماینده فوتسال بانوان بابل در این رقابت ها ، از نفرات بومی و جوان در ترکیب تیم خود بهره برد و موفق شد با کسب نتایج درخشان و امیدوار کننده ، کیفیت بالای ورزش مازندران را ثابت کند .

نایب رییس بانوان هیات فوتبال مازندران افزود : علاوه بر تیم طلایی پوشان بابل ، تیم فوتسال شورای شهر نوشهر دیگر نماینده مازندران در لیگ برتر بانوان است که این تیم سابقه ای چندین ساله در این رقابت ها دارد .

بوداغی ادامه داد : بهره مندی از بازیکنان و کادر فنی بومی و جوان ، یکی از شاخصه های این دو تیم است که امیدواریم در فصل آینده لیگ برتر شاهد درخشش بیشتر این دو نماینده مازندرانی باشیم .

لیگ برتر فوتسال بانوان ایران در فصل آینده با حضور ۱۲ تیم از اوایل مهر ماه و به صورت دوره ای برگزار می شود .

پاسخی بگذارید