تاریخ: ۷:۵۹ :: ۱۳۹۵/۰۲/۰۸
نام نویسنده: sobhan

مهاجم تیم فوتبال صبا گفت: ما با برتری در ۳ بازی پایانی لیگ شانس آسیایی شدن خواهیم داشت. به گزارش  مازنداسپرت، محمد قاضی در خصوص شرایط تیم فوتبال صبا و بازی مقابل سیاه‌جامگان که برای بقا در لیگ برتر تلاش می‌کند، اظهار داشت: برای ما هم این بازی اهمیت دارد چرا که در صورت پیروزی […]

خبرگزاری فارس: قاضی: صبا شانس آسیایی شدن دارد/ برای خودمان بازی می‌کنیم نه استقلال و پرسپولیس

مهاجم تیم فوتبال صبا گفت: ما با برتری در ۳ بازی پایانی لیگ شانس آسیایی شدن خواهیم داشت.

به گزارش  مازنداسپرت، محمد قاضی در خصوص شرایط تیم فوتبال صبا و بازی مقابل سیاه‌جامگان که برای بقا در لیگ برتر تلاش می‌کند، اظهار داشت: برای ما هم این بازی اهمیت دارد چرا که در صورت پیروزی در ۳ دیدار باقیمانده می‌توانیم شانس آسیایی شدن داشته باشیم. در هفته‌های گذشته نتایج خوبی کسب کردیم و البته سیاه‌جامگان هم هفته گذشته مقابل تراکتورسازی به برتری رسید و نشان می‌دهد تیمش با انگیزه است.

وی در مورد اینکه آیا مشکلات مالی صبا حل شده است، گفت: خیر. هنوز این مشکلات وجود دارد اما مسئولان قول‌هایی داده‌اند. به هر حال ما کار خودمان را انجام می‌دهیم. در چند هفته گذشته هم نشان داده‌ایم که این مسائل روی کار ما اثری ندارد اما امیدواریم مسئولان هر چه زودتر به وعده‌هایشان عمل کنند.

مهاجم صبا در مورد اینکه فکر می‌کند چه تیمی در هفته‌های پایانی بتواند قهرمانی را از آن خود کند، تاکید کرد: ۳ تیم شرایط حساسی دارند و در بالای جدول شرایط سخت گره خورده است. هر تیمی که بتواند از موقعیتش بهتر استفاده کند می‌تواند موفق‌تر باشد.

مهاجم سابق سرخابی‌ها در مورد اینکه صبا در هفته پایانی مقابل استقلال که یکی از مدعیان قهرمانی است، بازی دارد و از طرفی در روزهای اخیر کری بین علی منصوریان و علی دایی به وجود آمده که هر کدام مدعی شدند برای قهرمانی تیم سابق‌شان تلاش می‌کنند، گفت: این کری از زیبایی‌های فوتبال است. آن چیزی که اهمیت دارد این است که ما برای خودمان بازی می‌کنیم و بیشتر به فکر موفقیت تیم خودمان هستیم چرا که همانطور که گفتم در ۳ هفته پایانی با برتری مقابل رقبا شانس آسیایی شدن داریم.

قاضی در مورد اینکه آیا برای فصل آینده خود تصمیم‌گیری کرده و امکان دارد در صبا بماند یا خیر، گفت: هم اکنون چیزی مشخص نیست. در حال حاضر تمام تمرکز خود را روی ۳ بازی باقیمانده لیگ گذاشتم تا تیمم بتواند موفق شود. پس از اتمام لیگ در مورد پیشنهادها و تیمی که فصل آینده در آن بازی کنم، تصمیم می‌گیرم.

پاسخی بگذارید