تاریخ: ۳:۵۵ :: ۱۳۹۵/۰۲/۰۸
نام نویسنده: sobhan

   رئال مادرید در شبی که رونالدو را در اختیار نداشت در یک بازی کم موقعیت، سرد و پراشتباه توسط دو تیم در خانه نماینده انگلیس به تساوی بدون گل رضایت داد تا همه چیز به بازی برگشت کشیده شود. به گزارش مازند اسپرت، تیم های منچسترسیتی و رئال مادرید در دور رفت مرحله نیمه […]

 

منچسترسیتی-0-0-رئال-مادرید-سرد-و-بی-روح-در-غیاب-کریس

 رئال مادرید در شبی که رونالدو را در اختیار نداشت در یک بازی کم موقعیت، سرد و پراشتباه توسط دو تیم در خانه نماینده انگلیس به تساوی بدون گل رضایت داد تا همه چیز به بازی برگشت کشیده شود.

به گزارش مازند اسپرت، تیم های منچسترسیتی و رئال مادرید در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان از ساعت ۲۳:۱۵ در ورزشگاه اتحاد به مصاف یکدیگر رفتند.

بازی در حالی آغاز شد که کریستیانو رونالدو به دلیل مصدومیت در ترکیب ۱۸ نفره رئال قرار نداشت. منچسترسیتی در دقایق ابتدایی از رئال بهتر بود و چند جرکت خوب تیمی را ترتیب داد اما از خلق موقعیت جدی روی دروازه ناواس باز ماند.

بازی در ادامه متعادل و بیشتر در میانه میدان دنبال شد. مهمترین حادثه نیمه نخست تعویض داوید سیلوا به دلیل مصدومیت بود که جای خودش را به ایهه ناچو ۱۹ ساله داد. رئال در دقایق پایانی فشار روی خودش روی دروازه سیتی را افزایش داد اما نیمه نخست در نهایت بدون اینکه هیچ از دو تیم بتوانند موقعیت جدی روی دروازه دیگری خلق کنند به پایان رسید.

زیدان در بین دو نیمه تصمیم گرفت خسه رودریگز را به جای کریم بنزما که کاملا آماده نبود به بازی بیاورد. سیتی در همان ابتدای نیمه دوم صاحب یک فرصت مناسب شد اما ضریه آگوئرو با فاصله اندکی به بیرون رفت. رئال رفته رفته فشار خودش را بیشتر کرد و مالک توپ و میدان شد اما به جز ضربه سر راموس روی یک کرنر که توسط هارت مهار شد نتوانست موقعیت جدی دیگری خلق کند.

خطرناک ترین موقعیت بازی در دقیقه ۷۱ نصیب رئال شد که ضربه سر خسه رودریگز روی سانتز کارواخال به تیر دروازه من سیتی برخورد کرد و به بیرون رفت. تنها ۴ دقیقه بعد .ازکز در محوطه جریمه سیتی سرنگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت و دستور به ادامه بازی داد.

رئال به حملاتش در این دقایق ادامه داد و بار دیگر هارت در دقیقه ۸۰ مانع از ورود ضربه سر کاسمیرو به درون دروازه شد. رئال در دقیقه ۸۳ روی ضربه کرنر و غفلت مدافعان من سیتی صاحب یک موقعیت عالی شد اما جو هارت با یک عکس العمل تماشایی ضربه په په را که در جلوی دروازه با او تک به تک شده بود برگشت داد.

در دقایق پایانی بازی نوبت تیم میزبان بود که به سمت دروازه حریف حمله کند. این تیم روی یک ضد حمله صاحب موقعیت خوبی شد اما استرلینگ که به جای ناواس به بازی آمده بود نتوانست از این فرصت استفاده کند.

سیتی در آخرین دقیقه بازی به خاطر خطا روی دی بروین در یک موقعیت مناسب صاحب ضربه آزاد اما ناواس با یک عکس العمل خوب ضربه این ستاره بلژیکی را به کرنر فرستاد تا این بازی در شبی که رئال غیبت رونالدو را احساس کرد با نتیجه تساوی بدون گل به اتمام برسد.

ویدیو: خلاصه بازی منچسترسیتی – رئال مادرید

 

گزارش تصویری : لیگ قهرمانان اروپا / منچسترسیتی ۰ – ۰ رئال مادرید

 

 

 

 

پاسخی بگذارید