تاریخ: ۷:۴۰ :: ۱۳۹۵/۰۲/۰۷
نام نویسنده: sobhan

اسطوره فوتبال رئال مادرید اسپانیا و کاپیتان محبوب و مردمی پیشین تیم ملی این کشور گفت: روزی مربی رئال مادرید می‌شوم که مردم بخواهند و تصمیم بگیرند. به گزارش  مازنداسپرت، رائول گونسالس سفیر صلح و دوستی سازمان ملل متحد در اسپانیا، ریاست بخش بین الملل لالیگا، مسئول امور بین الملل MLS و مدیرعامل گروه ورزشی […]

خبرگزاری فارس: رائول: فلورنتینو باشد یا نباشد، مردم بخواهند بر می‌گردم

اسطوره فوتبال رئال مادرید اسپانیا و کاپیتان محبوب و مردمی پیشین تیم ملی این کشور گفت: روزی مربی رئال مادرید می‌شوم که مردم بخواهند و تصمیم بگیرند.

به گزارش  مازنداسپرت، رائول گونسالس سفیر صلح و دوستی سازمان ملل متحد در اسپانیا، ریاست بخش بین الملل لالیگا، مسئول امور بین الملل MLS و مدیرعامل گروه ورزشی نیویورک آمریکا در جمع خبرنگاران گفت: یک روز به مادرید بر می‌گردم، این را مردم و شما خبرنگاران تعیین می‌کنید، در آن روز دیگر مهم نیست که فلورنتینو پرس مدیرعامل باشگاه رئال مادرید باشد یا نباشد.

رائول گونسالس درباره نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت: امیدوارم یک فینال تمام اسپانیایی را در شهر میلان ایتالیا مشاهده کنیم، اما پیش بینی بازی‌ها بسیار سخت است، برای سیمئونه و زیدان آرزوی موفقیت دارم.

رائول درباره حضور در تیم استعدادیابی رئال مادرید گفت: من حتی اگر بخواهم نمی‌توانم عضو خانواده بزرگ رئال مادرید نباشم، با همکاری روبرتو کارلوس، میشل سالگادو و مورینتس سرگرم استعدادیابی هستیم، آکادمی‌هایی که ما در سراسر جهان تاسیس می‌کنیم ربطی به ثروت و اموال رسمی باشگاه رئال مادرید ندارد و بیشتر این ثروت از محل امور خیریه و برای کمک به مردم کم بضاعت جهان تهیه شده است، تغذیه مناسب کودکان، پرورش استعدادهای جوان و رسیدگی به مشکلات والدین آنها در اولویت کارهای ما قرار دارد.

پاسخی بگذارید