تاریخ: ۷:۳۲ :: ۱۳۹۵/۰۲/۰۷
نام نویسنده: sobhan

سرپرست تیم فوتبال خونه به خونه گفت: ما برای صعود به لیگ برتر ناامید نیستیم و تلاش خود را در سه هفته پایانی لیگ دسته اول انجام خواهیم داد. به گزارش  مازنداسپرت، میرشاد ماجدی در خصوص تساوی خونه به خونه در هفته سی و پنجم لیگ دسته اول و دور شدن این تیم از راهیابی […]

01111سرپرست تیم فوتبال خونه به خونه گفت: ما برای صعود به لیگ برتر ناامید نیستیم و تلاش خود را در سه هفته پایانی لیگ دسته اول انجام خواهیم داد.

به گزارش  مازنداسپرت، میرشاد ماجدی در خصوص تساوی خونه به خونه در هفته سی و پنجم لیگ دسته اول و دور شدن این تیم از راهیابی به لیگ برتر اظهار داشت: درست است که ما در رده پنجم قرار گرفتیم اما هنوز ناامید نیستیم هر چند که کارمان بسیار سخت شده است اما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا بتوانیم پیروز شویم و به لیگ برتر صعود کنیم.

وی در خصوص اینکه چرا خونه به خونه پس از تغییرات در کادر فنی نتوانسته طعم پیروزی را بچشد، گفت: ما تمرینات خوبی داریم و امکانات هم به خوبی در اختیار ما قرار می‌گیرد. اگر مشکلی هست به کادر فنی و بازیکنان برمی گردد. همچنین در بخش گلزنی هم مشکلاتی داریم که بازیکنان‌مان نمی‌توانند از موقعیت‌ها به خوبی استفاده کنند.

سرپرست خونه به خونه یادآور شد:شما نگاه کنید نفت تهران با تمام نداری‌هایش اما بازیکنانش با همدلی و یکدلی توانسته‌اند از نتایج خوبی کسب کنند اما ما که تمام امکانات برایمان فراهم است نتوانستیم از آن استفاده کنیم. به هر حال باید بازیکنان در ادامه لیگ تمرکز خود را بیشتر کنند و در سه بازی پایانی با قدرت حاضر شویم.

ماجدی در مورد اینکه آیا باشگاه جریمه‌ای برای بازیکنان در نظر گرفته، گفت:‌باشگاه در نظر گرفته ۱۵ درصد از قراردادها را کسر کند. به هر حال امیدواریم در هفته‌های باقیمانده درک بازیکنان بیشتر از پیش شود و بتوانند با موفقیت به لیگ برتر راه یابند.

پاسخی بگذارید