تاریخ: ۱۷:۱۹ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۶
نام نویسنده: sobhan

علی علیپور آخرین بازیکنی است که در دربی موفق به گلزنی شده است. به گزارش مازند اسپرت ؛  به گواه آنهایی که ۳ بازی تدارکاتی پرسپولیس را از نزدیک دیدند، علی علیپور یکی از آماده‌ترین شاگردان برانکو بود. مهاجم شمالی و ۲۰ ساله پرسپولیس تصمیم داشت در لیگ پانزدهم شماره ۷ علی پروین را بپوشد […]

aliorعلی علیپور آخرین بازیکنی است که در دربی موفق به گلزنی شده است.

به گزارش مازند اسپرت ؛  به گواه آنهایی که ۳ بازی تدارکاتی پرسپولیس را از نزدیک دیدند، علی علیپور یکی از آماده‌ترین شاگردان برانکو بود. مهاجم شمالی و ۲۰ ساله پرسپولیس تصمیم داشت در لیگ پانزدهم شماره ۷ علی پروین را بپوشد اما باشگاه با این درخواست مخالفت کرد و… بهتر است خودتان مصاحبه ما با علی علیپور را بخوانید.


شنيديم در اردوي تركيه خيلي آماده نشان دادي و ۴ گل هم زدي.
همه بچه‌ها خوب بودند. البته در فصل بدنسازي هستيم و هنوز بدن‌ها ول نكرده است. اگر هم گلي به ثمر رسيد، حاصل زحمات همه بچه‌ها بود.

ولي ديروز كه با مربيان پرسپوليس حرف مي‌زديم، خيلي از تو تعريف كردند.
نظر لطف آنهاست. اميدوارم بتوانم در بازي‌هاي اين فصل اعتماد مربيان و رضايت هواداران را جلب كنم.

در تمرينات پرسپوليس شماره ۷ را پوشيدي. آيا قرار است در ليگ پانزدهم هم اين شماره را بر تن كني؟
محمودخان خوردبين گفت شماره ۷ پرسپوليس در فصل آينده بايگاني مي‌شود و اين مسئله منتفي است.

ولي شنيديم خيلي دوست داشتي اين پيراهن را بپوشي؟
صد درصد. خيلي دوست داشتم پيراهن شماره ۷ را بپوشم. مي‌خواستم قبل از شروع بازي‌ها به علي‌آقا پروين زنگ بزنم و رخصت بگيرم اما قسمت نشد!

قبول داري پوشيدن اين پيراهن فشار زيادي را به بازيكن وارد مي‌كند؟
علي‌آقا پروين اسطوره فوتبال ايران است. از بچگي دوست داشتم روزي پيراهن شماره ۷ پرسپوليس را بپوشم و… اشكالي ندارد. ان‌شاءا… با ارائه بازي‌هاي خوب و گلزني در ليگ پانزدهم هم دل هواداران و هم دل آقاي پروين را شاد كنم.

علي پروين را از نزديك ديدي؟
زماني كه استيل‌آذين به سرمربيگري هومن افاضلي در ليگ يك بود، چند بار در دفتر باشگاه، آقاي پروين را از نزديك ديدم. واقعاً علي‌آقا ابهتي داشت.

راستي مردم در كوچه و خيابان تو را مي‌شناسند؟
نه به آن صورت ولي برخي اوقات پرسپوليسي‌ها در كوچه و خيابان مرا مي‌شناسند و اظهار لطف مي‌كنند.

از تو نمي‌خواهند باز هم در دربي دروازه استقلال را باز كني؟
(با خنده) اتفاقاً همين‌ طور بوده و هميشه چنين خواسته‌اي را از من دارند. البته من ادعايي ندارم و اصلاً‌ اهل كري خواندن براي استقلالي‌ها هم نيستم. در آن بازي يك گل زديم كه خواست خدا بود و الان تمام تمركزم روي بازي با پديده مشهد در هفته اول ليگ است.

بازي با پديده چند چند مي‌شود؟
ان‌شاءا… كه مي‌بريم. اين مسابقه در استاديوم آزادي برگزار مي‌شود و مطمئن هستم با توجه به شروع ليگ، هواداران استقبال خوبي از آن خواهند كرد.

بالاخره قرار است چه شماره‌اي را در فصل جديد بپوشي؟
همان‌طور كه گفتم، دوست داشتم شماره ۷ را بپوشم كه نشد. فصل گذشته شماره ۷۷ را مي‌پوشيدم كه قرار است در اين فصل آقامحسن آن را بپوشد!

محسن بنگر كه شماره ۶ را مي‌پوشد!
نه! آقامحسن مسلمان. در اردوي تركيه وقتي من ۷ را پوشيدم، مسلمان هم ۷۷ را پوشيد كه اگر او اجازه بدهد مي‌خواهم شماره ۷۷ را بپوشم.

اگر اين ‌طور نشد چه؟
مشكلي نيست، شماره ۷۰ را خواهم پوشيد. به هر حال بايد عدد ۷ در شماره‌ام باشد!

پاسخی بگذارید