تاریخ: ۷:۲۶ :: ۱۳۹۵/۰۲/۰۷
نام نویسنده: sobhan

در نامه‌ای رسمی به سرمربی تیم ملی با استعفای کارلوس کی‌روش مخالفت شد. به گزارش  مازنداسپرت، پس از اینکه کارلوس کی‌روش در روزهای پایانی سال گذشته از سمت خود استعفا کرد و خواستار آن شد که تا تاریخ ۱۱ اردیبهشت (زمان اولیه برای برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال) تکلیف وی توسط فدراسیون فوتبال مشخص شود، فدراسیون […]

خبرگزاری فارس: با استعفای کی‌روش مخالفت شد/ امکانات برای تیم ملی فراهم می‌شود

در نامه‌ای رسمی به سرمربی تیم ملی با استعفای کارلوس کی‌روش مخالفت شد.

به گزارش  مازنداسپرت، پس از اینکه کارلوس کی‌روش در روزهای پایانی سال گذشته از سمت خود استعفا کرد و خواستار آن شد که تا تاریخ ۱۱ اردیبهشت (زمان اولیه برای برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال) تکلیف وی توسط فدراسیون فوتبال مشخص شود، فدراسیون نیز در نامه‌ای رسمی به کی‌روش اعلام کرد که طبق قول هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال به وی، امکانات لازم و مناسب برای موفقیت تیم ملی در راه آماده سازی تیم ملی به بهترین شکل فراهم شده و به این ترتیب با استعفایش مخالفت می‌شود.

بر همین اساس کی‌روش که قرار بود ۹ اردیبهشت بازگردد، با تصمیمی که به تازگی به عمل آمده ۱۱ روز دیرتر و در روز ۲۰ اردیبهشت یعنی ۲ روز بعد از برگزاری انتخابات به ایران بازخواهد گشت.

البته تمامی کاندیداها از ادامه همکاری کی‌روش با تیم ملی فوتبال ایران حمایت کرده و هر فردی به عنوان رئیس جدید فدراسیون انتخاب شود، بعید است در سرنوشت همکاری کی‌روش با تیم ملی تأثیری داشته باشد.

پاسخی بگذارید