تاریخ: ۹:۳۹ :: ۱۳۹۵/۰۲/۰۶
نام نویسنده: sobhan

به گزارش  مازنداسپرت، در چارچوب هفته سی و یکم بوندسلیگا شب گذشته بایرن مونیخ در المپیا اشتادیون شهر برلین میزبانش هرتا را با نتیجه ۲ بر ۰ از پیش رو برداشت؛ اما این مسابقه تنها از بعد ورزشی برخوردار نبود بلکه تماشاگران حواشی نگران‌کننده‌ای بعد از پایان بازی ایجاد کردند که پلیس را به عکس‌العمل […]

به گزارش  مازنداسپرت، در چارچوب هفته سی و یکم بوندسلیگا شب گذشته بایرن مونیخ در المپیا اشتادیون شهر برلین میزبانش هرتا را با نتیجه ۲ بر ۰ از پیش رو برداشت؛ اما این مسابقه تنها از بعد ورزشی برخوردار نبود بلکه تماشاگران حواشی نگران‌کننده‌ای بعد از پایان بازی ایجاد کردند که پلیس را به عکس‌العمل واداشت.

رئیس پلیس شهر برلین امروز در گفتگو با رسانه‌ها اعلام کرد ۲۷ هوادار بایرن در پی اتفاقات بعد از بازی بازداشت شدند. آنها با آتش زدن مواد محترقه که متعاقب آن دودی غلیظ سراسر استادیوم را پوشاند، سوت شروع مسابقه را دقایقی به تاخیر انداخته بودند؛ ماموران پلیس که برای کنترل شرایط به سوی اغتشاش‌گران می‌روند هم مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرند که در نهایت شش مامور به شدت زخمی شدند. گفتنی است احتمالا باشگاه بایرن بزودی برای این رفتار تماشاگرانش به پرداخت جریمه محکوم خواهد شد.


پاسخی بگذارید