تاریخ: ۱۵:۵۴ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۶
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازنداسپرت از سازمان لیگ، در متن پیام بنیاد شهید و امورایثارگران آمده است: سلام و درود خداوند رحمان بر ارواح مطهر شهیدان و بر صبر و پایداری خانواده های آنان. یاد گرامی شهیدان و خاطره دلاوری و پاکبازی آنان ، امروز نیز مانند همیشه چون گوهری تابناک بر تارک نظام مقدس جمهوری اسلامی […]

به گزارش مازنداسپرت از سازمان لیگ، در متن پیام بنیاد شهید و امورایثارگران آمده است: سلام و درود خداوند رحمان بر ارواح مطهر شهیدان و بر صبر و پایداری خانواده های آنان. یاد گرامی شهیدان و خاطره دلاوری و پاکبازی آنان ، امروز نیز مانند همیشه چون گوهری تابناک بر تارک نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ملت شریف ایران زمین همواره می درخشد.

در ادامه این پیام آمده است: ایران اسلامی همواره به فداکاری و رشادت ایثارگران خود می بالد، ایثارگرانی که با مجاهدت خستگی ناپذیر خویش در تمامی عرصه های جهاد در راه خدا و تلاش در مسیر پیشرفت جامعه گام برداشته تا امروز پرچم پرافتخار میهن عزیزمان با دستان جوانان برومند ایران اسلامی همواره بر بلندای قله های عزت و شرف در اهتزاز باشد.

این پیام می افزاید: پرچم مقدسی که روزی بر شانه های خونین جوانان دیروز ، سایه ی ظلم و تباهی را بر زمین افکند و امروز به پاسداشت همان رشادت ها، پهلوانان و قهرمانان سر تعظیم فرود می آورند. آنجا که تندیس برترین باشگاه لیگ برتر فصل ۹۴-۹۳ باشگاه فرهنگی ورزشی نفت تهران از سوی مدیرعامل ارزشی آن به شهدا تقدیم می شود، آنجا که کاپیتان و هافبک ارزنده تیم ملی فوتبال ایران ( آندوی پهلوان ) عنوان بهترین هافبک لیگ برتر سال ۹۴-۹۳ را به شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس تقدیم می کند و موفقیت های امروز را مدیون همان شانه های خونین می داند.

در پایان این پیام آمده است: بر خود فرض می دانیم به نیابت از جامعه معزز شاهد و ایثارگر، خانواده های گرامی شهدا و ایثارگران از کلیه عزیزان بخصوص قنبرزاده ( مدیرعامل محترم باشگاه فرهنگی ورزشی نفت تهران ) آندو تیموریان ( بازیکن ارزنده تیم ملی فوتبال ایران و بهترین هافبک لیگ برتر سال ۹۴-۹۳ ) تقدیر و تشکر کنیم.

پاسخی بگذارید