تاریخ: ۶:۲۷ :: ۱۳۹۵/۰۲/۰۵
نام نویسنده: sobhan

کمیته ملی المپیک در پیامی کسب سهمیه المپیک توسط روئینگ‌سوار کشورمان و شکست رکورد حضور بانوان در این بازی‌ها را تبریک گفت. به گزارش  مازنداسپرت، کمیته ملی المپیک در پیامی کسب چهل و سومین سهمیه المپیک ریو توسط مهسا جاور در روئینگ تک نفره و کسب نهمین سهمیه المپیک بانوان و شکستن رکورد حضور بانوان […]

خبرگزاری فارس: کمیته ملی المپیک شکستن رکورد حضور بانوان در تاریخ حضور در المپیک را تبریک گفت

کمیته ملی المپیک در پیامی کسب سهمیه المپیک توسط روئینگ‌سوار کشورمان و شکست رکورد حضور بانوان در این بازی‌ها را تبریک گفت.

به گزارش  مازنداسپرت، کمیته ملی المپیک در پیامی کسب چهل و سومین سهمیه المپیک ریو توسط مهسا جاور در روئینگ تک نفره و کسب نهمین سهمیه المپیک بانوان و شکستن رکورد حضور بانوان ایران در تاریخ شرکت در بازی های المپیک را تبریک گفت.

در متن پیام تبریک کمیته ملی المپیک آمده است:

بار دیگر شیر زنان افتخار آمیز کشورمان موفق شدند در رقابت های کسب سهمیه المپیک ریو برای ملت بزرگ ایران عزیز افتخار آفرینی کنند تا ضمن کسب چهل و سومین سهمیه المپیک کاروان ورزشی ایران، نهمین سهمیه المپیکی بانوان نیز کسب شود تا رکورد حضور بانوان کشورمان در تاریخ شرکت در بازی های المپیک شکسته شود.

ضمن تبریک کسب نهمین سهمیه المپیکی بانوان ایران در بازی های المپیک ریو توسط مهسا جاور و شکستن رکورد حضور زنان ورزشکار ایران در بازی های المپیک، امید می رود در دیگر رقابت های پیش رو باز هم شاهد افتخارآفرینی دیگر ورزشکاران کشورمان در رقابت های پیش رو باشیم.

پاسخی بگذارید