تاریخ: ۱۵:۳۳ :: ۱۳۹۵/۰۲/۰۴
نام نویسنده: sobhan

در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور نماینده مازندران تن به شکست داد. به گزارش مازند اسپرت؛عصر امروز شنبه ۴ اردیبهشت ۹۵ از هفته ی چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور دو تیم پدیده کاسپین ساری و گلساپوش یزد در ساری به مصاف هم رفتند که در پایان این تیم […]

020252525در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور نماینده مازندران تن به شکست داد.

به گزارش مازند اسپرت؛عصر امروز شنبه ۴ اردیبهشت ۹۵ از هفته ی چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور دو تیم پدیده کاسپین ساری و گلساپوش یزد در ساری به مصاف هم رفتند که در پایان این تیم میهمان یعنی گلساپوش بود که توانست پیروز این نبرد حساس باشد.

زمان اول این دیدارکه از ساعت ۱۷ آغاز شد با بازی بهتر ساروی ها همراه بود و آنان توانستند روی دو ضربه خطا خطرهایی را روی دروازه گلساپوش ایجاد کنند اما ثمری برایشان دربر نداشت .در مقابل تیم گلساپوش یزد توانست روی اولین خطای بدست آمده روی ضربه مستقیم و توپی که دروازبان کاسپین نتوانست به خوبی آن را دور کند دربرگشت گل نخست این تیم شکل گرفت و توانست به برتری یک بر صفر دست پیدا کند.

در ادامه ی کار روی اشتباه سنگربان تیم گلساپوش و پاس اشتباه این بازیکن اینبار بازیکنان تیم کاسپین بودند که با توپ ربایی توانستند گل تساوی تیمشان را به ثمربرسانند و نتیجه را ۱ بر ۱ مساوی کنند. در دقایق انتهای وقت اول این بازی تیم کاسپین توانست روی شوت از راه دور بسیار زیبا توپ را به کنج دروازه گلساپوش بدوزد و وقت اول این دیدار حساس را با نتیجه ۲ بر ۱ به سود خویش به پایان رساند.

در ابتدای وقت دوم این دیدار و در همان ابتدای کار تیم گلساپوش یزد توانست در همان آغاز بازی روی ضربه ابتدایی از وسط زمین توپ را به تور کاسپین ساری بچسباند و کار را به تساوی ۲-۲ برسانداما دقایق انتهایی ۱۲ دقیقه دوم هم با گلهایی برای هر دو تیم همراه بود .ابتدا در یک دقیقه و ۴۵ ثانیه مانده به انتهای این وقت روی اشتباه مدافع تیم میزبان این یاران گلساپوش بودند که به گل سوم تیمشان دست یافتند و تنها در ۴۵ ثانیه بعد تیم کاسپین ساری توانست با ضربه قیچی برگردان زیبا نتیجه را به ۳-۳ تغییر دهد تا در پایان وقت دوم هر دو تیم در نتیجه برابر باشند.

اما در وقت سوم این مسابقه که نتیجه پایانی این دیدار رقم خورد ابتدا تیم میزبان در دقیقه دوم توانست گل برتری را به ثمربرساند ولی در کمال ناباوری روی تجربه بالای بازیکنان گلساپوش یزد این تیم میهمان بود که توانست دو بار دروازه تیم میزبان را باز کند و نتیجه را ۵-۴ به سود خود به اتمام رساند و تلاش بی وقفه بازیکنان کاسپین که نمیخواستند بازنده این دیدار خانگی باشند هم راه به جایی نبرد.

حواشی این دیدار :

دیدار با حضور حدود ۱۰۰ نفر تماشاگر ساروی برگزار شد که در این بین شاهد حضور بانوان هم در محل برگزاری مسابقه بودیم.

غلامرضا بهروان رییس سازمان لیگ کشور و رییس هیات فوتبال استان مازندران به همراه حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان ساری و آقای دلیری ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری این دیدار را از نزدیک به نظاره نشستند.

این دیدار با پوشش تصویری سیمای مازندران همراه بود و عوامل واحد سیار سیمای مازندران از ساعتی قبل در ورزشگاه حضور یافتند و این دیدار را به طور مستقیم تحت پوشش قرار دادند.

افشین امیدی سرمربی بازیکن تیم کاسپین در این دیدار بود و کارسختی برای هدایت بازیکنانش در این دیدار داشت و متاسفانه در بعضی مواقع بازی از دستشان خارج میشد و نحوه جابجایی بازیکنان بعضا به اشتباه صورت میگرفت .

اسکوربرد دیجیتالی این دیدار به علت نقص فنی مورد استفاده قرار نگرفت و داور سوم این دیدار با برنامه ی اندروید اسکور برد روی گوشی شخصی اش زمان این دیدار را محاسبه میکرد …!

کادرفنی تیم کاسپین ساری در چندین صحنه در وقت پایانی به داوری این دیدار حساس اعتراض داشتند و معتقد بودند که خطاهایی که روی بازیکنانشان میشود از چشم داور پنهان میماند.

پاسخی بگذارید