تاریخ: ۹:۳۳ :: ۱۳۹۵/۰۲/۰۴
نام نویسنده: sobhan

به گزارش  مازنداسپرت، همدلی که او به عنوان نماینده سرمربی در زمین ایجاد کرده مشهود و ملموس است و اینکه هیچ گاه چشم خود را به روی واقعیت ها نبسته است. او در دو سه مسابقه‌ای که پرسپولیس بد بازی کرد و بد نتیجه گرفت اول از خود انتقاد کرد و بعد هم تیمی هایش […]

به گزارش  مازنداسپرت، همدلی که او به عنوان نماینده سرمربی در زمین ایجاد کرده مشهود و ملموس است و اینکه هیچ گاه چشم خود را به روی واقعیت ها نبسته است. او در دو سه مسابقه‌ای که پرسپولیس بد بازی کرد و بد نتیجه گرفت اول از خود انتقاد کرد و بعد هم تیمی هایش و نتیجه این انتقادها به خود آمدن ها و درک شرایط بود. محسن بنگر در خط دفاعی پرسپولیس اگر چه اشتباهاتی داشت اما همواره موثر و خستگی ناپذیر فوتبال کرد.

او در بازی دیروز با استقلال اهواز هم برای پیروزی تیم چیزی کم نگذاشت و در چند صحنه برای گلزنی پیش روی کرده بود و در یک صحنه حتی داور می توانست خطای روی وی را پنالتی اعلام کند. این تصویر محسن بنگر در لحظاتی است که احساس درد می کند و لحظاتی بعد از برانکو می خواهد او را تعویض کند.

محسن بنگر اگر با پرسپولیس قهرمان شود اولین بار خواهد بود که به همراه این تیم جام قهرمانی لیگ برتر را بر بالای سر خواهد برد. او قبلا با سپاهان این روزهای خوب و وصف ناشدنی را تجربه کرده بود.


پاسخی بگذارید