تاریخ: ۸:۲۶ :: ۱۳۹۵/۰۲/۰۴
نام نویسنده: sobhan

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت:فکر می‌کنم این سه هفته روزهای سنگینی در انتظار بازیکنان باشد. هرچند پرسپولیس شانس بیشتری دارد ولی من معتقدم که هنوز چیزی قطعی نشده است. به گزارش  مازنداسپرت، منصور پورحیدری در خصوص آخرین شرایط خودش اظهار داشت: امروز روزی است که باید به پزشک مراجعه کنم و به همین دلیل به […]

خبرگزاری فارس: پورحیدری:پرسپولیس شانس دارد ولی چیزی تمام نشده است/افشارزاده مستحق این شعارها نیست

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت:فکر می‌کنم این سه هفته روزهای سنگینی در انتظار بازیکنان باشد. هرچند پرسپولیس شانس بیشتری دارد ولی من معتقدم که هنوز چیزی قطعی نشده است.

به گزارش  مازنداسپرت، منصور پورحیدری در خصوص آخرین شرایط خودش اظهار داشت: امروز روزی است که باید به پزشک مراجعه کنم و به همین دلیل به بیمارستان آمده‌ام و فکر می‌کنم دو جلسه دیگر کار تزریق دارم تا به امید خدا شرایطم بهتر شود.

وی در خصوص بازی استقلال و فولاد گفت: بازی را دیدم و استقلال و به خصوص در نیمه اول خیلی خوب بازی کرد و با انگیزه به میدان رفت. بعد از آن بازی کذایی در این یک هفته کادر فنی و مدیریت با بازیکنان خوب صحبت کردند و انگیزه بسیار خوبی را به وجود آوردند. با وجود اینکه ۵ بازیکن در این مسابقه حضور نداشتند اما استقلال عملکرد خوبی داشت.

پورحیدری با اشاره به بازی‌های سخت پرسپولیس در هفته‌های آینده گفت: آنها هم بازی‌های سنگینی دارند و فکر می‌کنم این تیم راحت نمی‌تواند از این مرحله رد شود. نفت خودش برای سهمیه گرفتن می‌جنگد و فکر می‌کنم منصوریان تیمش را نسبت به نیم‌فصل اول خیلی خوب بالا آورد. استقلال هم مقابل سایپا بازی دارد که آن بازی هم در ورزشگاه آزادی سخت است. فکر می‌کنم این سه هفته روزهای سنگینی در انتظار بازیکنان باشد. هرچند پرسپولیس شانس بیشتری دارد ولی من معتقدم که هنوز چیزی قطعی نشده است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال که به عنوان سرپرست اصلی این تیم توسط مسئولان این باشگاه معرفی شده است در خصوص مشکلات به وجود آمده روی سکوها در بازی روز گذشته گفت: شنیدم که دیروز اتفاقاتی افتاده ولی باید قبول کرد که تیم ما امسال کمی جوان شده و فراز و نشیب هم وجود داشته اما نباید این رفتارها انجام شود. من باز هم تاکید می‌کنم استقلال روزهای بدی هم داشت ولی ۲۴ هفته صدرنشین بود و حداقل اگر قهرمان نشود می‌تواند سهمیه بگیرد ولی این گونه کارها پیش نمی‌رود ضمن اینکه استقلال فینالیست جام حذفی هم هست. 

وی تاکید کرد: من به هوادار حق می‌ دهم که از شکست استقلال مقابل پرسپولیس عصبانی باشد چون آنها هم تیم‌شان را دوست دارند و می‌خواهند استقلال قهرمان شود ولی مسائل روی سکوها زیاد به باشگاه کمکی نخواهد کرد.

پورحیدری با تاکید براینکه افشارزاده سخت برای موفقیت استقلال تلاش می‌کند گفت: واقعا او زحمت کشید و در این مدت کلی پول جور کرد تا از استقلال امتیاز کسر نشود. هواداران هم حق دارند هم باید یکسری مسائل را رعایت کنند. به شخصه با چشمان خودم دیدم که افشارزاده خیلی زحمت کشید و نباید با او این گونه برخورد شود.

وی در پایان گفت‌وگو با فارس، در خصوص درگذشت مهرداد اولادی گفت: واقعا این خبر ناراحت‌کننده بود. خدا او را رحمت کند. او نیم‌فصل در استقلال بود و آزاری به کسی نرساند. بازیکن خوبی هم بود ولی اینکه چه اتفاقی افتاده واقعا نمی‌توانم نظری بدهم اما فقط از پزشکان می‌خواهم کمی بیشتر پیگیر بازیکنان باشند و رفتار آنها را تحت کنترل بگیرند. علم روز در تمام دنیا هر روز پیشرفت می‌کند و پزشکان هم باید بازیکنان را راهنمایی کنند و به آنها مشورت بدهند.

پاسخی بگذارید