تاریخ: ۷:۵۳ :: ۱۳۹۵/۰۲/۰۴
نام نویسنده: sobhan

علی کفاشیان، مهدی تاج و غلامرضا بهروان هم اکنون در خانه پدری مهرداد اولادی حاضر شده اند تا با اعضای خانواده این بازیکن فقید ابراز همدردی کنند.    به گزارش مازنداسپرت ؛ مراسم تشییع مهرداد اولادی پنج شنبه گذشته در قائشمهر برگزار شد و عدم حضور روسای فوتبالی در این مراسم باعث گلایه خانواده مهرداد […]

01104149علی کفاشیان، مهدی تاج و غلامرضا بهروان هم اکنون در خانه پدری مهرداد اولادی حاضر شده اند تا با اعضای خانواده این بازیکن فقید ابراز همدردی کنند. 

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ مراسم تشییع مهرداد اولادی پنج شنبه گذشته در قائشمهر برگزار شد و عدم حضور روسای فوتبالی در این مراسم باعث گلایه خانواده مهرداد اولادی شده بود!

علی کفاشیان و مهدی تاج به خانواده اولادی توضیح داده اند که امکان لغو بازی های لیگ برتر وجود نداشت و آنها هم اگر نتوانستند به قائمشهر سفر کنند به خاطر در پیش بودن بازی های لیگ برتر بوده و با خاطر مسئولیتی که در قبال برگزاری بازی ها داشتند باید در تهران می ماندند.

 

 

علی کفاشیان، مهدی تاج و غلامرضا بهروان بعدازظهر در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره مهرداد اولادی که از ساعت ۳ تا ۶ در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار می شود نیز شرکت خواهند کرد.

علی کفاشیان، مهدی تاج و غلامرضا بهروان در این سفر یک روزه ملاقاتی با استاندار مازندران و هم چنین مدیر کل ورزش و جوانان استان خواهند داشت.

البته غلامرضا بهروان به نیابت از فدراسیون فوتبال در مراسم تشییع مهرداد اولادی شرکت کرده بود. بازیکن فقید تیم ملوان روز پنج شنبه در زادگاهش قادیکلای بزرگ محله دارخیل به خاک سپرده شد.

پاسخی بگذارید