تاریخ: ۸:۴۷ :: ۱۳۹۵/۰۲/۰۱
نام نویسنده: sobhan

زننده گل برتری پرسپولیس در دربی ۶۱ امروز در تهران درگذشت. به گزارش مازند اسپرت؛مهرداد اولادی متولد ۴ خرداد ۱۳۶۴ در قائم‌شهر امروز ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ در تهران گذشت. اولادی بازیکن باشگاه ملوان انزلی بود. هرچند که وی سابقه بازی در تیم‌های پرسپولیس و الشباب امارات و استقلال و نفت تهران را نیز در کارنامه […]

خبرگزاری فارس: خالق لحظات شیرین برای سرخ‌ها؛ خداحافظ/ اولادی از مرداب پر کشید

زننده گل برتری پرسپولیس در دربی ۶۱ امروز در تهران درگذشت.

به گزارش مازند اسپرت؛مهرداد اولادی متولد ۴ خرداد ۱۳۶۴ در قائم‌شهر امروز ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ در تهران گذشت.

اولادی بازیکن باشگاه ملوان انزلی بود. هرچند که وی سابقه بازی در تیم‌های پرسپولیس و الشباب امارات و استقلال و نفت تهران را نیز در کارنامه داشت.‌

اولادی فوتبال را از تیم‌های پایه در قائمشهر آغاز کرد و سپس در اوایل دهه ۸۰ به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست و پس از آن در تیم‌های الشباب امارات، ملوان، نفت تهران و استقلال بازی کرد این فصل برای سومین بار به عضویت ملوان در‌آمد.

مهاجم متوفی ملوان سابقه بازی در رده‌های سنی تیم‌های ملی را در کارنامه دارد. ضمن اینکه ۱۳ بازی ملی و یک گل ملی نیز در کارنامه وی دیده می‌شود.

این بازیکن در تاریخ بیستم آبان ماه سال ۹۲ با امضای قراردادی یک سال و نیمه به تیم استقلال پیوست. هرچند که حضور این بازیکن در استقلال هم با ناکامی همراه بود و این بازیکن پس از نیم فصل، استقلال را با پشیمانی ترک کرد. این پشیمانی به وضوح در اظهارات اولادی مشخص بود.

اولادی پس از حضور در استقلال به انزلی بازگشت و تعداد بازی‌های اندکی را برای این تیم انجام داد.

**خالق لحظات شیرین برای سرخ‌ها خداحافظ

اولادی در ۳ مقطع سابقه پوشیدن لباس پرسپولیس را در کارنامه دارد و در طی فصل‌های حضور در این تیم ۱۳ گل نیز برای سرخ پوشان به ثمر رسانده است.

هرچند که حضور اولادی در ملوان فراز و نشیب‌های زیادی را به همراه داشت و یا پوشیدن پیراهن استقلال نیز با خاطرات خوشی برای استقلالی‌ها همراه نشد اما به همان اندازه، فوتبالدوستان پرسپولیس از این بازیکن خاطرات شیرین دارند.

اولادی در دربی ۶۱ و در حالی که پرسپولیس ۴ سال بود رنگ پیروزی در دربی را به خود ندیده بود و پس از ۳ شکست پرسپولیس در دربی، با ضربه زیبای چیپ خود دروازه رحمتی را باز کرد و با یک پشتک به یاد ماندنی برای همیشه در قلب هواداران نشست.

۱۳ دربی بعد یعنی در دربی ۷۴ که به دربی ایمون زائد معروف است، اولادی در دقیقه ۶۸ از زمین مسابقه در حالی اخراج شد که این تیم دو بر صفر نیز عقب بود. همین اخراج، پرسپولیسی‌ها را متحدتر کرد تا جایی که این تیم در نهایت در یک دیدار تاریخی ۳ بر ۲ حریف آبی‌پوش را مغلوب کرد تا به واسطه اخراج اولادی، دربی ۱۰ نفره، ۱۰ دقیقه به وقوع بپیوندد.

اولادی طی این سال‌های اخیر در انزلی بازی می‌کرد و چه بسا او با وجود اینکه در تهران دارفانی را وداع کرده است، اما از مرداب به سمت آسمان‌ها پر کشید!

پاسخی بگذارید