تاریخ: ۶:۵۶ :: ۱۳۹۵/۰۲/۰۱
نام نویسنده: sobhan

دارنده مدال طلای وزنه‌برداری المپیک و جهان گفت: نمی‌توانم مرگ اولادی را باور کنم و با آن کنار بیایم. به گزارش مازند اسپرت؛بهداد سلیمی درباره درگذشت مهرداد اولادی گفت: روز گذشته در کلینیک دکتر نوروزی همدیگر را دیدیم و در مورد المپیک با هم صحبت کردیم. وی ادامه داد: اولادی پیگیر مراحل درمانی من شد […]

633دارنده مدال طلای وزنه‌برداری المپیک و جهان گفت: نمی‌توانم مرگ اولادی را باور کنم و با آن کنار بیایم.

به گزارش مازند اسپرت؛بهداد سلیمی درباره درگذشت مهرداد اولادی گفت: روز گذشته در کلینیک دکتر نوروزی همدیگر را دیدیم و در مورد المپیک با هم صحبت کردیم.

وی ادامه داد: اولادی پیگیر مراحل درمانی من شد و خیلی خوشحال بود. وقتی این خبر را شنیدم یاد جمله‌ای از او در ذهنم می‌افتم که من را خیلی اذیت می‌کنند. او دیروز به من گفت «یکی از آرزوهایش این است که من در برزیل مدال بگیرم و شاهد این موضوع باشد».

قهرمان وزنه‌برداری المپیک تصریح کرد: هنوز هم نمی‌توانم مرگ مهرداد را هضم کنم و با این موضوع کنار بیایم چرا که باور کردنی نیست شنیدن این خبر برای دوستان و خانواده‌اش واقعا دردناک است. مهرداد از دوستان، همشهریان و ورزشکاران بسیار خوب و محجوب بود که هیچکس خاطره بدی از او در ذهن ندارد.

 مهرداد اولادی، مهاجم مازندراني تیم فوتبال ملوان عصر امروز در بیمارستان شهدای تجریش تهران به طور ناگهانی درگذشت. این بازیکن سابقه حضور در تیم‌های استقلال و پرسپولیس را دارد.

پاسخی بگذارید