تاریخ: ۶:۱۴ :: ۱۳۹۵/۰۲/۰۱
نام نویسنده: sobhan

ابوالفضل هم نقره ای شد تامدال تکواندوكاران مازندراني کامل شود.   به گزارش مازند اسپرت؛تکواندو مازندران در اعزام ملی پوشان به مسابقات آسیایی ۲۰۱۶ روز بسیار خوبی را آغاز کرد و نخستین روز با راهی کردن ۳ تکواندوکار ۳ مدال بدست آورد  و در نتیجه در دومین روز از رقابت های کیوروگی با کسب مدال […]

abolfazlyaghابوالفضل هم نقره ای شد تامدال تکواندوكاران مازندراني کامل شود.

 

به گزارش مازند اسپرت؛تکواندو مازندران در اعزام ملی پوشان به مسابقات آسیایی ۲۰۱۶ روز بسیار خوبی را آغاز کرد و نخستین روز با راهی کردن ۳ تکواندوکار ۳ مدال بدست آورد  و در نتیجه در دومین روز از رقابت های کیوروگی با کسب مدال نقره ابوالفضل یعقوبی مجموع مدالها به ۴ رسید.
دومین روز  بیست و دومین دوره از رقابت های قهرمانی آسیایی ۲۰۱۶ فیلیپین در بخش کیوروگی روز گدشته در وزن ۶۳- کیلوگرم به پایان رسید و ابوالفضل یعقوبی در فینال پیکارها در یک بازی هیجانی و پایاپای در راند طلایی نتیجه را واگذار کرد و به گردن آویز نقره دست یافت.
يعقوبي براي اينكه مدال نقره اين رقابت‌ها را بدست آورد، پس از يكدور استراحت، به ترتيب «احمد دیقابس» از قطر (۴-۲)، «احمد الابال ماجد» از يمن (۱۳-صفر) و «کلامپانگ ناتاوی» از تایلند (۱۳-۶) از پيش رو برداشت اما در فينال اين رقابت‌ها پس از تساوي ۱۵-۱۵ در راند طلايي نتيجه را به «سئوک بای کیم» از کره‌جنوبی واگذار كرد و نايب قهرمان شد.
بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا G4 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتيب ۴۰، ۲۴ و ۱۴٫۴ امتياز در رنكينگ جهاني و المپيكي تعلق خواهد گرفت.

 

پاسخی بگذارید