تاریخ: ۶:۰۶ :: ۱۳۹۵/۰۲/۰۱
نام نویسنده: sobhan

علي كريمي ، پيشكسوت باشگاه پرسپوليس و مشاور فني مدير عامل باشگاه خونه به خونه مازندران شرايط اين تيم دسته اولي را خوب توصيف كرد و گفت كه موقعيت خونه به خونه در بازي هاي باقي مانده ليگ بهتر خواهد شد. به گزارش مازند اسپرت؛ علي كريمي روز سه شنبه پس از پنج بازي بدون […]

0111علي كريمي ، پيشكسوت باشگاه پرسپوليس و مشاور فني مدير عامل باشگاه خونه به خونه مازندران شرايط اين تيم دسته اولي را خوب توصيف كرد و گفت كه موقعيت خونه به خونه در بازي هاي باقي مانده ليگ بهتر خواهد شد.

به گزارش مازند اسپرت؛ علي كريمي روز سه شنبه پس از پنج بازي بدون پيروزي خونه به خونه در هفته هاي اخير در گفت و گويي افزود : وضعيت تيم رو به بهبودي است و بازيكنان روز گذشته در مقابل تيم پيكان تهران خوب ظاهر شدند.
خونه به خونه در هفته سي و چهارم ليگ دسته يك فوتبال باشگاههاي كشور عصر ديروز ميزبان تيم صدرنشين پيكان تهران بود كه به نتيجه تساوي يك بر يك دست يافت.
كريمي گفت : ديروز همه ما بازي خوبي را از خونه به خونه مشاهده كرديم و به نظر من هر دو تيم در دقايقي از مسابقه عملكرد خوبي داشتند.
وي افزود : تيم خونه به خونه ديروز نسبت به بازي هاي گذشته عملكرد بهتري داشت ، اگر چه مهاجمان تيم ما از موقعيت هاي ايجاد شده در زمين حريف بخوبي استفاده نكردند.
جادوگر فوتبال ايران يكي از ضعف هاي تيم خونه به خونه در بازي ديروز را اشتباهات فردي برخي از بازيكنان ارزيابي كرد و گفت : در مجموع روند تيمي و هماهنگي بين پست هاي مختلف بازي بهتر از گذشته شده است.
وي يادآور شد : اكنون وقت حمايت از تيم است و همه از جمله تماشاگران و رسانه ها بايد از تيم استان بيشتر حمايت كنند تا بتواند با شرايط روحي و رواني بهتر به ليگ برتر صعود كند.
سرمربيگري تيم خونه به خونه مازندران اوايل فروردين امسال به حميد درخشان سپرده شد و علي كريمي نيز همزمان به عنوان مشاور فني مديرعامل اين تيم معرفي شد.
درخشان تاكنون پنج بار تيم مازندراني را به در چارچوب ليگ دسته يك باشگاههاي كشور به ميدان برد كه نتيجه آن كسب سه تساوي و دو شكست و سقوط به رده پنجم جدول بوده است.
هدايت خونه به خونه تا پيش از ورود درخشان بر عهده اكبر ميثاقيان بود و سرمربي مشهدي تا اواخر اسفند پارسال اين تيم را به جايگاه دوم جدول رده بندي رسانده بود.
هواداران متعصب بابلي تيم خونه به خونه كه در زمان ميثاقيان به جايگاه دومي رضايت نمي دادند ، اين روزها فشار زيادي به دست اندركاران باشگاه از جمله برخي از بازيكنان وارد مي كنند تا از اين طريق بتوانند چرخه باخت ها و مساوي كردن هاي تيم محبوبشان را در جهت كسب پيروزي و صعود به ليگ برتر تغيير دهند.
اگر چه خونه به خونه با تساوي ديروز و كسب يك امتياز خانگي جمع امتيازهايش را به ۵۴ رساند ، ولي با توجه به پيروزي ديگر رقبا يك پله ديگر هم تنزل كرد و در جايگاه پنجم قرار گرفت.

پاسخی بگذارید