تاریخ: ۱۳:۳۱ :: ۱۳۹۵/۰۱/۲۸
نام نویسنده: sobhan

مازنداسپرت : نمایشگاه تخصصی بانوان در رشته گلف در ساری برگزار خواهد شد.   به گزارش مازنداسپرت ؛نمایشگاه گلف ویژه بانوان در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در شهرستان ساری برگزار خواهد شد . نمایشگاه تخصصی بانوان استان مازندران به همت اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری در اداره کل فرهنگ و […]

مازنداسپرت : نمایشگاه تخصصی بانوان در رشته گلف در ساری برگزار خواهد شد.

Golf 2

 

به گزارش مازنداسپرت ؛نمایشگاه گلف ویژه بانوان در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در شهرستان ساری برگزار خواهد شد .

نمایشگاه تخصصی بانوان استان مازندران به همت اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از فردا به مدت سه روز در ساری برگزار خواهد شد.هیات گلف استان مازندران هم با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان غرفه ای جهت آشنایی بانوان مازنی با ورزش زیبای گلف در این نمایشگاه خواهد داشت.

این دوره نمایشگاه تخصصی بانوان از تاریخ ۲۹ فروردین تا ۳۱ فروردین ادامه خواهد داشت و بانوان علاقه مند میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۱۸ از این نمایشگاه دیدن فرمایند.

هیات گلف استان مازندران از تمامی بانوان ورزش دوست استان دعوت میکند تا با بازدید از غرفه گلف با این رشته ورزشی مهیج آشنا شوند.

آدرس نمایشگاه : ساری . میدان امام . اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران .

تاریخ : از ۲۹ تا ۳۱ فروردین

ساعت بازدید : از ۹ صبح تا ۱۸ عصر

پاسخی بگذارید