تاریخ: ۱۲:۲۹ :: ۱۳۹۴/۰۳/۲۷
نام نویسنده: sobhan

رئیس سازمان لیگ در نامه‌ای به باشگاه‌های فوتبال ایران ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان دستورالعمل‌هایی را صادر کرد. به گزارش مازنداسپرت” رئیس سازمان لیگ در نامه‌ای به باشگاه‌های فوتبال ایران ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان دستورالعمل‌هایی را صادر کرد. متن نامه رئیس سازمان لیگ به باشگاه‌ها به شرح زیر است:شهر رمضان […]

رئیس سازمان لیگ در نامه‌ای به باشگاه‌های فوتبال ایران ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان دستورالعمل‌هایی را صادر کرد.

به گزارش مازنداسپرت” رئیس سازمان لیگ در نامه‌ای به باشگاه‌های فوتبال ایران ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان دستورالعمل‌هایی را صادر کرد. متن نامه رئیس سازمان لیگ به باشگاه‌ها به شرح زیر است:
شهر رمضان الذی انزل فیه القرآن
هدی للناس و بینات من الهدی و الفرقان
مدیر عامل محترم باشگاههای فرهنگی ورزشی
با سلام و آرزوی توفیق درک هر چه بهتر از ایام پر فیض ماه مبارک رمضان
در آستانه ماه مبارک رمضان ماه فرصت خود سازی و دوری از گناهان ماه تزکیه و تهذیب و بهار قرآن قرار داریم.
امروز دنیا، اسلام و مسلمین را با رمضان و روزه داری می شناسد در همین راستا و بهره گیری از ایام پر فضیلت عبادت و بندگی ، شایسته است مقرر فرمائید نسبت به مواد زیر هماهنگی و اقدام لازم مبذول گردد:
۱- تشکیل ستاد ((بزرگداشت رمضان )) به منظور تکریم و تعظیم این ماه خدا با مسئولیت (( روابط عمومی وامور فرهنگی)) آن باشگاه به منظور پیگیری برنامه ها و فعالیت ها و ارائه گزارش به سازمان لیگ فوتبال ایران
۲-برنامه ریزی جهت اقامه نماز جماعت در محل باشگاه با حضور پرسنل محترم
۳- نماسازی فرهنگی و تبلیغی در محل باشگاه و مکان تمرین تیم ، مزین به جملات و سخنان گوهر بار ائمه اطهار (ع) و بزرگان پیرامون فضیلت ماه پرخیرو برکت ماه مبارک رمضان
۴- هماهنگی لازم در خصوص برگزاری تمرینات تیم های فوتبال آن باشگاه پس از افطار با سرمربیان محترم و همکاری همه جانبه با روزه داران
۵- در صورتی که به هر دلیل تمرینات در طول روز برگزار شود، با رعایت حرمت ماه مبارک رمضان پایان تمرینات قبل از اذان مغرب و افطار باشد.
۶- با حفظ همه جوانب شرعی و دینی و اجتماعی برنامه ریزی جهت افرادی که به هر دلیل از روزه داشتن معذورند ، زیرا در هر صورت افراد مجوز خوردن و آشامیدن در ملاء عام را ندارند.
۷- توجیه دقیق بازیکنان و مربیان خارجی و یا مسافر که از روزه خواری علنی اجتناب نمایند.
۸- برگزاری جلسات آموزشی و توجیهی ویژه بازیکنان ، کادر فنی و سرپرستی و پزشکی تیم های فوتبال، قدردانی از بازیکنان ارزشی و با اخلاق تهیه بسته های فرهنگی ویژه رمضان و قرآن از جمله اقدامات پسندیده و در خور تحسین است که اجر و پاداش مخصوص آن در پیشگاه پروردگار محفوظ است.
۹- از آنجایی که شب های پر فیض قدر از جایگاه خاص معنوی در بین شیعیان برخوردار می باشد ، تلاش شود تا بازیکنان ، مربیان و پرسنل محترم آن باشگاه در مراسم لیالی القدر حضور شایسته و اثر بخش داشته باشند.

منبع:خبرانلاین

پاسخی بگذارید