تاریخ: ۵:۳۴ :: ۱۳۹۵/۰۱/۲۵
نام نویسنده: sobhan

  فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) از کسری غفوری دبیر سازمان ساحلی فدراسیون ایران برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک دعوت کرد.   به گزارش مازند اسپرت و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک (کنتینال کاپ) از ۱۶ تا ۲۰ تیرماه سال جاری در سوچی روسیه برگزار می‌شود. فدراسیون جهانی والیبال از کسری […]

 

خبرگزاری فارس: فدراسیون جهانی والیبال از کسری غفوری دعوت کرد

فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) از کسری غفوری دبیر سازمان ساحلی فدراسیون ایران برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک دعوت کرد.

 

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک (کنتینال کاپ) از ۱۶ تا ۲۰ تیرماه سال جاری در سوچی روسیه برگزار می‌شود. فدراسیون جهانی والیبال از کسری غفوری، دبیر سازمان ساحلی فدراسیون ایران برای حضور در کادر اجرایی به عنوان معاون ناظر فنی این رقابت‌ها دعوت کرده است.

خوزه کازانوا رئیس کمیته داوران فدراسیون جهانی والیبال نیز به عنوان سرپرست داوران در این رقابت ها حضور خواهد داشت. قضاوت این رقابت‌ها را داورانی از کشورهای روسیه، آمریکا، برزیل، ایتالیا، پرتغال، نیوزیلند، استونی و لتونی بر عهده دارند.

بعد از برگزاری موفق تور جهانی والیبال ساحلی در جزیره کیش (۲۵ تا ۳۰ بهمن ماه سال ۹۴)، فدراسیون جهانی والیبال از کادر اجرایی ایرانی این رقابت‌ها برای حضور در مسابقات ساحلی مهم جهان دعوت می‌کند. در تور جهانی قطر نیز مرتضی افجه‌ای، رئیس کمیته انفورماتیک فدراسیون والیبال دعوت شده بود./فارس

پاسخی بگذارید