تاریخ: ۹:۱۷ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۶
نام نویسنده: sobhan

رئیس هیئت جودو مازندران گفت: مسابقات جودو نونهالان قهرمانی منطقه شش کشور به میزبانی ساری برگزار می‌شود.   به گزارش مازند اسپرت ؛ مجتبی قدمی از برگزاری مسابقات جودوی نونهالان قهرمانی منطقه شش کشور به میزبانی ساری خبر داد و اظهار کرد: این مسابقات با حضور استان‌های مختلف منطقه شش کشور در ساری برگزار می‌شود. وی […]

2رئیس هیئت جودو مازندران گفت: مسابقات جودو نونهالان قهرمانی منطقه شش کشور به میزبانی ساری برگزار می‌شود.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ مجتبی قدمی از برگزاری مسابقات جودوی نونهالان قهرمانی منطقه شش کشور به میزبانی ساری خبر داد و اظهار کرد: این مسابقات با حضور استان‌های مختلف منطقه شش کشور در ساری برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری این مسابقه در روز نهم مردادماه به میزبانی ساری در سالن ورزشی حجاب مجتمع ورزشی داراب، تصریح کرد: مسابقه جودو منطقه شش کشور به‌منظور گرامی‌داشت شهدای ورزشکار جودو استان برگزار می‌شود.

رئیس هیئت جودو مازندران از برگزاری کلاس آموزشی مربی‌گری و داوری در سطح استان خبر داد و بیان داشت: کلاس تئوری مربی‌گری درجه دو و سه به صورت عمومی در دو بخش آقایان و بانوان پانزدهم و شانزدهم مردادماه نیز در ساری برگزار می‌شود.

قدمی در پایان گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های هیئت جودو توسعه این رشته ورزشی در سطح استان است که با برگزاری مسابقات در رده‌های مختلف می‌توانیم در این زمینه موفق عمل کنیم.

 

1

2

3

 

پاسخی بگذارید