تاریخ: ۱۷:۰۵ :: ۱۳۹۴/۰۳/۲۶
نام نویسنده: sobhan

ترکمنستان یک – ایران یک / قدم اول را محکم برنداشتیم ورزش > فوتبال ملی – تیم ملی فوتبال ایران مسابقه با ترکمنستان را با تساوی یک بر یک به پایان رساند. به گزارش مازند اسپرت ؛ تیم ملی فوتبال ایران در اولین دیدار خود از سری مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ به مصاف ترکمنستان رفت. پیش […]

ترکمنستان یک – ایران یک / قدم اول را محکم برنداشتیم

ورزش > فوتبال ملی – تیم ملی فوتبال ایران مسابقه با ترکمنستان را با تساوی یک بر یک به پایان رساند.

به گزارش مازند اسپرت ؛ تیم ملی فوتبال ایران در اولین دیدار خود از سری مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ به مصاف ترکمنستان رفت. پیش بینی می شد ایران در این دیدار به راحتی برنده خواهد شد و حتی می تواند با تفاضل گل بالا حریف را شکست دهد. اما در زمین نتیجه دیگری رقم خورد.
در دقیقه ۴ این مسابقه سردار آزمون اولین گل بازی را برای ایران زد. اما ترکمنستان این گل را در دقیقه ۴۵ توسط روسلان مینگازوف جبران کرد و بازی در نیمه اول با تساوی به پایان رسید. در نیمه دوم هم هیچ توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا بازی با تساوی یک بر یک به پایان برسد و ایران راه خود برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ را با تساوی شروع کند.
در این دیدار کارلوس کروش از علیرضا حقیقی، خسرو حیدری، احسان حاج صفی، حسین کنعانی، مهدی ترابی، مسعود شجاعی، وحید امیری، وریا غفوری، آندرانیک تیموریان، پژمان منتظری و سردار آزمون به عنوان بازیکنان اصلی استفاده کرد.

صبح امروز در گروه ایران دو تیم گوام و هند به مصاف هم رفته بودند که گوام این مسابقه را دو بر یک برد.

پاسخی بگذارید