تاریخ: ۵:۴۷ :: ۱۳۹۵/۰۱/۲۰
نام نویسنده: sobhan

  کمیته انضباطی رای خود را درباره برخی از تیم های متخلف لیگ دسته دو و یک صادر کرد. به گزارش مازند اسپرتدیدار دو تیم شهرداری بوشهر واکسین البرز از سری رقابتهای لیگ دسته دوم روز ۱۸ اسفند ۹۴ برگزار شد و از سوی سعید رمضانی-مربی تیم اکسین البرز تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داور بازی […]

 

کمیته انضباطی رای خود را درباره برخی از تیم های متخلف لیگ دسته دو و یک صادر کرد.

به گزارش مازند اسپرتدیدار دو تیم شهرداری بوشهر واکسین البرز از سری رقابتهای لیگ دسته دوم روز ۱۸ اسفند ۹۴ برگزار شد و از سوی سعید رمضانی-مربی تیم اکسین البرز تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داور بازی رخ داد. وی به تذکر کتبی و پرداخت ۳ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
گفتنی است؛پس از درخواست بخشش از سوی محمد دلارا، بازیکن تیم نفت و گاز گچساران مبنی بر بخشش یک جلسه محرومیت باقیمانده، کمیته انضباطی پس از بررسی های لازم از بخشش محرومیت یک جلسه این بازیکن خبر داد و اعلام کرد محرومیت یک جلسه ای  این بازیکن از تاریخ ۱۷ فروردین ماه ۹۵ به مدت ۶ ماه به حالت تعلیق در آمد و درا از این پس میتواند تیمش را در مسابقات پیش رو همراهی کند.
لازم به ذکر است، دیدار دو تیم نفت مسجد سلیمان و فجر شهید سپاسی از رقابتهای لیگ دسته اول برگزار شد که به دلیل تخلف تماشاگران تیم نفت مسجد سلیمان، این تیم به جریمه ۳۰ میلیون ریالی محکوم شد.
همچنین فرشید علیزاده، بازیکن تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل اعتراض به داور بازی و با توجه به محروم بودن و حضور در جایگاه تماشاگران، به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد./فارس

پاسخی بگذارید