تاریخ: ۸:۴۹ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۶
نام نویسنده: sobhan

خوان ماتا، هافبک منچستریونایتد عنوان کرد که قصد دارد فصل بعد آمار گلزنی اش را بهبود ببخشد.   به گزارش “مازنداسپرت“، با جدایی رابین فان پرسی و رادامل فالکائو، انتظار می‌رود که وین رونی به پست اصلی خود یعنی مهاجم بازگردد. از همین رو، ماتا که فصل گذشته ۹ گل به ثمر رسانده بود، مطمئن […]

خوان ماتا، هافبک منچستریونایتد عنوان کرد که قصد دارد فصل بعد آمار گلزنی اش را بهبود ببخشد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، با جدایی رابین فان پرسی و رادامل فالکائو، انتظار می‌رود که وین رونی به پست اصلی خود یعنی مهاجم بازگردد. از همین رو، ماتا که فصل گذشته ۹ گل به ثمر رسانده بود، مطمئن است که می‌تواند با این تغییر، آمار بهتری از خود به ثبت برساند.

او گفت:” همیشه سعی کردم گلزنی کنم. این کار را به خوبی انجام داده ام. وقتی نوجوان بودم، به بازی در خط حمله عادت داشتم و در تمامی تیم‌هایی که بازی کرده ام، رکورد گلزنی خوبی داشته انم. در چلسی در طول یک فصل ۲۱ گل به ثمر رساندم و در والنسیا نیز در یک فصل موفق شدم ۱۴ گل به ثمر برسانم. همیشه سعی کردم بیش از ۱۰ گل بزنم و بیشتر مواقع نیز موفق بوده ام. فکر می‌کنم این آمار برای یک هافبک آمار خوبی باشد. فصل گذشته سعی کردم بیشترین حد ممکن گلزنی کنم. سعی می‌کنم بیشتر در محوطه ی جریمه و موقعیت گل قرار بگیرم.”

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید